W tym roku popularne są kuchnie modułowe, to znaczy takie, które możemy w pełni dostosowywać do naszych potrzeb. Projekty kuchni modularnych składają się z bardzo wielu część, z których część ma charakter „pudełkowy”, to znaczy taki, że nie można zmieniać ich rozmiarów, a część charakter adaptowalny, dzięki czemu cały projekt kuchni można dostosowywać do rozmiarów pomieszczenia. Przyjrzyj, jak w prezentowanych projektach umieszczane jest oświetlenie. Jeśli chodzi o same meble kuchenne , obecnie modne są duże powierzchnie szklane i akrylowe. Pamiętaj jednak, że kuchnie robisz na lata, więc zamiast gonić za chwilowymi trendami zastanów się, czy dany projekt kuchni podoba Ci się na tyle oraz jest na tyle funkcjonalny, abyś nie potrzebowała zmianiać kuchni za 2 lata. Nawet jeśli masz na to pieniądze, pamiętaj, że to zajmuje czas, który lepiej spędzić w jakimś ciekawszy miejscu, lub z pożytkiem, np. poprawiając swój angielski.

Projekty kuchni
Jak widzisz tutaj kuchnia połączona jest z salonem lub jadalnią. Tego typu kuchnia możliwa jest tylko w dużym domu. Osobiście nie wybrał bym czarnego koloru mebli kuchennych, ale tutaj bardzo ładnie komponują się z białymi ścianami jadalni oraz czerwoną ścianą w kuchni.

Projekty kuchni aranżacje
Ostatnio modne jest ukrywanie klamek w szafkach – szafki otwierają się po wciśnięciu.

Projekty kuchni i jadalni
Kuchnie z wyspą zawsze mi się podobały, w moim mieszkaniu mogę o takiej zapomnieć. Oprócz wyspy w tym projekcie kuchni zwraca uwagę zabudowan AGD.
projektowanie kuchni
W projekcie kuchni przeważa biel, pamiętaj, że kolor biały  jest kolorem zimnym, jeśli jesteś osobą pogodną, zastanów się, czy na pewno w takim wnętrzu będziesz czuć się dobrze.

Projekty kuchni
Dobrze rozmieszczone urządzenia kuchni. Do tego kolor żółty, który będę już zawsze dażył sentymentem, bo teraz właśnie mam żółte meble w kuchni.

Projekty i projektowanie kuchni
Pomarańczowe meble to zdecydowanie ożywienie dla pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest to kuchnia czy salon, tutaj piękne błyszczące meble, łądnie zabudowana kuchenka, ta kuchnia może się spodobać.

projekty kuchni
Znowu biała i zimna kuchnia, chłodu dodają jeszcze lampy z imitacji kryształów.

Projekty kuchni
Srebro podobnie jak kolor biały jest zimne. Osobiście jednak bardzo taką kolorystykę lubię, czy jednak zdecydował bym się na takie meble kuchenne u siebie? Raczej wątpię.

[fot. via : bornrich]

Zobacz również : Projekty kuchni #1 , Projekty kuchni #2 , Projekty kuchni #3 , Projekty kuchni #4 , Projekty kuchni #5