Bardzo lubię oglądać projekty kuchni, może dlatego, że kuchnia jest dla mnie bardzo ważna. Często spędzam tutaj czas przygotowując posiłki dla całej rodziny. Lubię gotować, lubię porządek i dlatego przez cały czas pracuję nad udoskonaleniem mojej kuchni. Dokupuję wyposażenie do kuchni, szukam nowych dodatków i gadżetów, które sprawią, że przybywanie w kuchni będzie jeszcze przyjemniejsze, a korzystanie z niej wygodne i bezstresowe.

Ten projekt udeża prostotą, proste powierchnie, żadnych ozdobników, nowoczesna kuchnia bez zbędnych dodatków. Dobre oświetlenie stanowiska pracy, lampy energooszczędne. Nowoczesna płyta grzejąca.

Projekty kuchni

Nie wiem dlaczego, ale lubię zimne, białe kuchnie. Sam w domu mam źółte meble. Być może białe podobają mi się tylko na zdjęciach. Pamiętaj, czasem tak jest, że dany styl wnętrza podobo Ci się tylko na zdjęciach.

Projekty kuchni i aranżacje

Teraz całkowite przeciwieństwo, czyli meble koloru czarnego. Ja osobiście nie gustuję w czarnych meblach, ale może Tobie da to inspirację?

Projekty kuchni - projektowanie

W tym projekcie najbardziej podoba mi się sztukateria na ścianach. Kuchnia generalnie nowoczesna, ale jak dla mnie zbyt surowa.

Projekty kuchni

Piękna kolorystyczna mozaika, sprawia, że wchodząc do kuchni ma się poczucie różnorodności. Mnie jednak trudno było by się skupic w miejscu, gdzie każdy element ma inny kolor. W kuchni jesteś artystką i potrzebujesz skupienia. No chyba, że mozaika kolorów pomaga Ci się skupić.

Projekty kuchni

[fot. via : freshome]

Zobacz również :
Projekty kuchni #2
Projekty kuchni #3
Projekty kuchni #4