Jeśli lubicie nietypowe projekty to teraz mamy dla Was coś naprawdę interesującego. Oryginalne projekty łazienek z wykorzystaniem baterii z kolekcji Amphora marki Kludi. Pierwsza propozycja to przestronna łazienka w klimacie śródziemnomorskim.

Aranżacja poniżej, to prawdziwe cudo. Skos sufitu i wyjście na taras sprawiają, że klimat tej łazienki, a może raczej pokoju kąpielowego jest niesamowity. Nie każdy ma takie możliwości aranżacyjne, jeśli jednak masz dużą łazienkę, możesz sporo zaczerpnąć z tej aranżacji.

Oryginalne aranżacje łazienek

Kolejna aranżacja to przestronna łazienka z otwartą kabiną prysznicową. Utrzymanie czystości w takiej łazience wymaga trochę więcej zabiegów, ale swoboda pod prysznicem gwarantowana. (kilka ciekawy pomysłów na baterie prysznicowe znajdziesz tutaj)

Oryginalne aranżacje łazienek

Na koniec aranżacja łazienki w stylu klasycznym. Osobiście nie jestem zwolennikiem drewnianej podłogi w łazience, ale musicie przyznać, że ta aranżacja dobrze się komponuje i że może się podobać. (jeśli szukasz drewnianych podłóg zajrzyj tutaj)

Oryginalne aranżacje łazienek

źródło: Kludi

zobacz również:
Aranżacje łazienek