Nowoczesne projekty łazienek mimo iż utrzymane są w pewnych ramach, to znacząco różnią się od siebie. Dziś mam dla was cztery projekty o zupełnie innym charakterze. Zwróćcie też uwagę jaką rolę odgrywają kolory w aranżacji łazienki.

Pierwsza propozycja dzięki połączeniu czekoladowego brązu, miętowej zieleni i bieli nadaje łazience delikatnego charakteru. Takie zestawienie barw jest dla nas kojące, ale jednocześnie energetyzujące. Wykorzystanie luster oraz odblaskowych frontów szafek optycznie powiększa pomieszczenie.

Nowoczesne projekty łazienek

Drugi projekt nowoczesnej łazienki to minimalistyczne połączenie ciepłego beżu i drewna w kolorze kawy. Monotonię przełamuje kolor pomarańczowy wykorzystany w dodatkach.

Nowoczesne projekty łazienek

Kolejna propozycja to oczywiście łazienka w stylu minimalistycznym, ale nie ascetycznym. Zastosowanie żywych zielonych kolorów sprawia, że od razu czujemy się w niej lepiej. Jasne kolory także skontrastowano ciemnym drewnem.

Nowoczesne projekty łazienek

Ostatnia propozycja to łazienka w czerni i bieli. Prosta forma i minimalistyczne wzornictwo. Co ciekawe – mimo użycia ciemnych barw, dzięki odblaskowym powierzchniom łazienka nie jest ciemna.

Nowoczesne projekty łazienek

źródło : gotowyprojekt.com

zobacz również:
Łazienki : zdjęcia
Jak urządzić łazienkę