Łazienki krakowskiej pracowni projektowej InsideLab zaprojektowane zostały na użytek katalogu, przedstawiającego kolekcje ceramiki łazienkowej Roca o różnej klasie i przeznaczeniu.

Łazienki Roca


Zdjęcie przedstawia projekt niedużej, bo zaledwie siedmiometrowej łazienki o podwyższonym standardzie. Często aby podkreślić elegancję stosuje się ciemne kolory, a tutaj efekt dodatkowo wzmacniają charakterystyczne płytki łazienkowe oraz umywalka będąca częścią blatu. Szafka świetnie pasuje do dużego lustra umieszczonego tuż nad nią. Z całością kontrastuje jasna ceramika łazienkowa.

Łazienka klasy Premium

Następna łazienka klasy Premium jest przestrzenna i jasna. Dzięki użyciu naturalnych materiałów i dużej ilości światła dziennego jest bardzo przytulna. Rzadka widzi się też łazienki dwupoziomowe, ale to rozwiązanie zostało tutaj zastosowane w celu oddzielenia od siebie dwóch łazienkowych stref.

Projekty łazienek

Kolejny projekt należy do klasy łazienek luksusowych. Jest to projekt wnętrza 10-metrowego, z kabiną prysznicową i dwiema umywalkami. Elegancka linia ceramiki oraz połączenie kontrastujących wzorów wykończeń podłogi, ścian i mebli.

Aranżacje łazienek

Ostatni z prezentowanych projektów łazienek jest projektem opartym na prostocie i surowości kształtów. Łazienka w kolorach ziemi, zaprojektowana w 5-metrowym wnętrzu.

Artykuł nadesłany przez InsideLab.

zobacz również:
Aranżacje łazienek
Projekty łazienek