BLANCO STEELART to ekskluzywne centra zlewozmywakowe i blaty ze stali szlachetnej, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika kuchni. Linia STEELART to elastyczność i ogromna swoboda przy projektowaniu kuchni, umożliwia bowiem realizację indywidualnych rozwiązań ze stali szlachetnej.

Zlewozmywaki: galeria

STEELART oznacza maksymalną swobodę projektowania kuchni jako miejsca służącego do przygotowywania potraw, gotowania i zmywania naczyń. W jej zakres wchodzą trzy linie produktów: ELEMENT, CONCEPT i CREATION.

Zlewozmywaki: galeria

Linia produktów ELEMENT, to perfekcyjne, dopasowane do każdej kuchni ręcznie wykonywane komory i zlewozmywaki. Jej bogaty asortyment zapewnia funkcjonalność dostosowaną do wymagań każdego użytkownika.

Zlewozmywaki: galeria

W serii produktów CONCEPT znajdziemy gotowe funkcjonalne rozwiązania systemowe blatów ze stali szlachetnej o modnym wzornictwie. Uzupełnione dopasowane akcesoriami ułatwiają wykonywanie prac kuchennych.

Zlewozmywaki: galeria

Kolekcja produktów CREATION pozwala na maksymalną swobodę w projektowaniu dzięki nowoczesnym wykończeniom blatów ze stali szlachetnej, również z drewnianymi krawędziami łączonymi ze stalą. Łatwe w projektowaniu powierzchnie robocze o indywidualnych wymiarach i jedynej w swoim rodzaju bogatej ofercie bezfugowych zintegrowanych elementów.

Zlewozmywaki: galeria

źródło:  www.blanco-steelart.pl

zobacz również:
Zlewozmywaki wpuszczane