Kuchnia to miejsce w którym spędzamy wiele czasu przygotowując i często konsumując posiłki regeneracyjne. Dlatego w kuchni powinniśmy czuć się dobrze. Oprócz samego wyglądu ważna jest również ergonomia w kuchni, czyli takie rozłożenie sprzętów, aby po kuchni poruszać się szybko, sprawnie i aby wszystko było zawsze pod ręką.

Projekty Kuchni
Pierwszy projekt jest projektem dla konserwatystów. Tradycyjne meble w brązowym kolorze. Nowoczesny piecyk i zmywarka. Kuchnia raczej dla małej rodziny, ze względu na małą lodówkę w zabudowie.

Projekty kuchni
Projekt kuchni o wiele bardziej nowoczesny od poprzedniego. Dużo srebrnych elelmentów gustownie połączonych z drewnem.  Szklany stół, duża lodówka w zabudowie.

Projekt kuchni z tablicą
Ta kuchnia, a dokładnie jeden z jej elementów – tablica. Bardzo mi się spodobała. Taką tablicę będę próbował przeforsować w naszej kuchni, o ile moja druga połowa się zgodzi… Trochę pyli (bo kredowa), ale można rozważyć również taką na pisaki. W dobie komputerów, palmów, notatników, przypominaczy ja ciągle tęsknię za staromodnymi metodami wspierania pamięci…

[fot. via : freshome]

Zobacz również:
Projekty kuchni
Projekty kuchni