Nowoczesne kuchnie są zazwyczaj proste, czy wręcz minimalistyczne. Oto całkiem interesujący i inspirujący projekt kuchni nowoczesnej z oryginalnym wykończeniem. Wiszący z sufitu okap oraz ociekające żarówki sprawiają, że ta kuchnia nie wygląda tuzinkowo, zresztą oceńcie sami czy ta aranżacja jest sztampowa, czy też może wyjątkowo oryginalna. Tego typu kuchnia to raczej rozwiązanie do loftu lub dużego domu, ale pewnie niejedna z Was dysponuje takim właśnie pomieszczeniem :).

Nowoczesne kuchnie

To nowoczesna wyspa kuchenna idealna do takiej kuchni. Wszystko ergonomicznie rozłożone, praca w takiej kuchni może być prawdziwą przyjemnością.

Nowoczesne kuchnie

Te wiszące żarówki są naprawdę bezbłędne. Zobacz też te ciekawe lampy wiszące.

Nowoczesne kuchnie

Okapy kuchenne to temat rzeka. Każda jednak kuchnia powinna być w takim okap wyposażona. Pochłanianie zapachów to raz, pochłanianie pary to dwa. Z pewnością jednak warto zwracać uwagę na estetykę wykonania takich okapów. Zobacz też ciekawe okapy Mirabilla oraz okapy mastercook.

Nowoczesne kuchnie

Nowoczesne kuchnie

Ładne ściany to ważny element wystroju każdego pomieszczenia. W kuchni którą oglądamy na tych zdjęciach ściany są wykonane z gołych cegieł. Każdej ścianie jednak przyda się dodatkowa ozdoba, np. w postaci obrazu tak jak na przykładzie powyżej. Znajdź ładne zdjęcie i wsadź w antyramę, możesz również szukać sztuki przez duże S. Nie zapomnij oczywiście o innych pomieszczeniach w swoim mieszkaniu. Zobacz np. te ciekawe obrazy do salonu.

[fot. via : digsdigs]

zobacz również:
Kuchnie nowoczesne
Nowoczesne kuchnie