szablony malarskie i naklejki ścienne

Nakejki na ściany to jeden z najnowszych trendów w dekoracji wnętrz.
Ta forma designu sprawia, że wnętrze staje się przestrzenią o oryginalnym i niepowtarzalnym charakterze. Naklejki dekoracyjne dobrze wyglądają we wnętrzach nowoczesnych oraz eklektycznych. Nie trzeba wydawać fortuny na modne dodatki, które uczynią z naszego mieszkania niezwykłe miejsce.

Można nimi zdobić zarówno ściany, meble jak i kafelki. Wykonane z matowej foli samoprzylepnej są bardzo łatwe w montażu, nie trzeba specjalnie przygotowywać podłoża jak to ma miejsce w przypadku np. tapet. Usunięcie naklejki też nie sprawi nam problemu a ściana nie będzie wymagała ponownego malowania. Naklejki wycięte są z matowej foli, naklejonej na przezroczystą folię transportową, dzięki której naklejkę nanosimy bez  problemów.
Tematyka jest bardzo różnorodna, od motywów roślinnych poprzez ornamenty i abstrakcję. Oczywiście pamiętamy o dzieciach. Pokoje dziecięce mogą stać się w prosty sposób ciekawą i kolorową przestrzenią, poruszającą wyobraźnie naszych maluchów.

Naklejki to doskonała metoda na ożywienie naszego wnętrza poprzez kolor i kształt. Nudne drzwi czy stare kafelki w łatwy sposób mogą odzyskać swój blask. Nie mamy miejsca na kwiatka lub czasu by o niego zadbać, doskonałym rozwiązaniem będzie naklejka.

Naklejki dekoracyjne zmieniają nasze wnętrze, inspirują a dzięki nim możesz wyrazić siebie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni.

Naklejki na ściany - abstrakcyjne
Do kupienia tutaj

Naklejki na ściany do pokoju dziecięcego

Naklejki na ściany - do salonu
Do kupienia tutaj

Naklejki na ściany - rośliny
Do kupienia tutaj

Naklejki na ściany - kwiat
Do kupienia tutaj

Naklejki na ściany - do salonu
Do kupienia tutaj

Artykuł i zdjęcia dostarczone przez www.twojewnetrze.com.pl

Zobacz również : Naklejki na ściany , Naklejki na ściany – słonik , Naklejki na ściany – ziemia , Naklejki na ściany #2 , Naklejki na ściany #3