Dziś prezentujemy zestaw mebli z kolekcji SL BiConcept Firmy Cilek. Cilek  Kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo, ergonomie i jakość. Wszystkie produkty posiadają certyfikat  GP (Geprüfte Sicherheit). Są to meble skierowane do chłopców wielbicieli samochodów. Każdy chłopiec kocha samochody i marzy o swoim pierwszym pojeździe. Te meble to meble Formuły 1.

Łóżka dziecięce - formuła 1

Na super łóżku SL Bi Turbo można ruszyć w otchłań nocnych marzeń o wspaniałych pojazdach rajdowych. Łóżko wyposażone jest w pilota, (pierwszy pilot małego człowieka) . Po włączeniu pilota samochód wydaje odgłosy załączanego rozrusznika i miło pomrukuje brum, brum, oraz miga światełkami. Można zostawić zapalone światła, jeśli wymaga tego zasypianie malucha. Jest to wspaniałe pierwsze dorosłe łóżko przy przejściu z okresu niemowlęcego. Każdy 2-3 latek chętnie zamieni łóżeczko ze szczebelkami na super auto. Producent pomyślał o bezpieczeństwie najmłodszych . Łóżko nie posiada ostrych krawędzi, a przezroczyste szybki z boku pojazdu są jednocześnie zabezpieczeniem przed wypadnięciem. Trzeba zwrócić uwagę na dbałość producenta jeśli chodzi o szczegóły. Wspaniałe realistyczne felgi z widocznymi klockami i tarczą. Do łóżka można dobrać szafę 3 drzwiową w designie szafy warsztatowej. W pokoju nie może zabraknąć szafki dystrybutora paliwa oraz beczki na paliwo szafki nocnej oraz wspaniałego biurka z realistycznymi wskaźnikami samochodowymi i regału.

Meble do pokoju dziecięcego

Do mebli można dobrać specjalnie zaprojektowane do tej kolekcji zasłony, firanki, lampy, narzuty, pościel, krzesło i dywan ze śladem po oponach. Kolorowe meble i  przedmioty do aranżacji wnętrz stworzą wyjątkowy pokój dla Twojego dziecka.

Meble obejrzeć można w sklepie internetowym www.spok.pl  i sklepie stacjonarnym KIDS ROOMS w Warszawie na ulicy Patriotów 195.

zobacz również:
Pokoje dziecięce