Nowoczesny styl nastolatka! Futurystycznie, modnie i funkcjonalnie.

Nowoczesny design, praktyczne rozwiązania i wygoda użytkowania to bodajże najważniejsze wartości, które decydują o wyborze mebli do pokoju nastolatka. Oczywiście, ponadto muszą być równie odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, co estetyczne. Marka Meble Wójcik znalazła odpowiedź na wszystkie te potrzeby, tworząc młodzieżową kolekcję COSMO. Codzienność energicznych, aktywnych nastolatków wymaga, aby ich meble były trwałe. Korpusy w kolekcji COSMO tworzą odporne na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę płyty laminowane, których zniszczenie przychodzi z wielkim trudem. Z kolei fronty płyt pilśniowych ozdobione i jednocześnie zabezpieczone są grubymi drewnianymi satynowymi i metalizowanymi listwami. Zaokrąglone, metalowe uchwyty nadają całości zestawu oraz wnętrzu futurystyczny i młodzieżowy wygląd.

Meble dla nastolatków

COSMO to poza trwałością również niczym nastolatki, niestandardowość rozwiązań i funkcjonalna nieprzewidywalność. Schowana w łóżku szafka nocna na kółkach służąca do przechowywania drobiazgów może być wysunięta w każdym momencie. Czy ukryta szafka to jedyne niestandardowe rozwiązanie zastosowane w meblach z młodzieżowej kolekcji COSMO?

Warto zajrzeć na stronę internetową lub do jednego z punktów sprzedaży marki Meble Wójcik i przekonać się o tym na własne oczy.

źródło : meblewojcik.pl

zobacz również:
Jak urządzić pokój nastolatka