Kuchnie nowoczesne charakteryzują się coraz intensywniejszym doborem kolorów. Szczególnie w okresie wiosennym rośnie zainteresowanie barwami, którym chętnie uchylilibyśmy okno do naszych pomieszczeń. Mimo przewagi jaskrawego, intensywnego koloru zielonego jabłka – kuchnię ‚Iwona’ stonowano dzięki dodatkowej linii pawlaczy w kolorze antracytu, który sprawia, że żaden z kolorów nie będzie przesadnie dominował w kuchni. Blaty w kuchni dla podkreślenia antracytu wybrano z linii Starlight Black, charakteryzujące się wyrazistą strukturą.

Kuchnie nowoczesne

Osobom, które cenią sobie jasne odcienie beżu oraz boją się czerni, proponujemy połączenie intensywnego koloru z połyskowym ecre oraz z wybranym motywem na szkle. Dla kompozycji kolorystycznej w tym wariancie proponujemy ciepły odcień beżu na blatach np. z kwarcogranitu.

Kuchnie nowoczesne

W przypadku indywidualnych zamówień nie gra roli kolor, który chcielibyśmy, aby dominował w naszej kuchni. Poniżej kuchnia ‚Iwona’ w wersji pomarańcz oraz cytryna. Kuchnie wyglądają równie zmysłowo i z pewnością wzbudzą zachwyt u nawet najbardziej wymagających gości.

Kuchnie nowoczesne

Kuchnie nowoczesne

No i oczywiście nie zapominamy o alternatywie dla połączeń kolorów inspirowanych naturą z odcieniami beżu. Poniżej żywy kolor kwiatu fuksji w połączeniu z kością słoniową w połysku oraz z blatami w wersji drobnego piasku.

Kuchnie nowoczesne

Więcej szczegółów na stronie www.meble-bialy.pl lub w siedzibie firmy w Kędzierzynie-Koźlu.

Autor : mgr inż. Dawid Żybul
źródło : MEBLE BIAŁY Zbigniew Biały

zobacz również:
Nowoczesne kuchnie
Kuchnie stylizowane