Jakiego kina domowego potrzebuje – to podstawowe pytanie, jakie musi postawić przed sobą każda osoba zainteresowana kupnem nagłośnienia do domu. Jak nie pogubić się w wyborze sprzętu? Przede wszystkim – trzeba określić swoje podstawowe preferencje. Czy zestaw kina domowego ma służyć do:
1. Oglądania wyłącznie filmów.
2. Słuchania muzyki/oglądania koncertów oraz filmów.
Dziś zaprezentujemy dwa zestawy kina domowego od firmy KEF – brytyjskiego producenta kolumn i głośników. KEF to jedna z najbardziej uznanych na świecie marek w branży audio, znana jest z kilkudziesięcioletniego doświadczenia, które procentuje coraz to nowymi innowacyjnymi, często opatentowanymi rozwiązaniami. Firmowe brzmienie KEFa to piękna, plastyczna reprodukcja pierwszoplanowych wokali, która ujmuje fanów kobiecych, jazzowych wokali. Kino domowe do oglądania filmów :

Jakie kino domowe wybrać

Jakie kino domowe wybrać

zestaw 5.1 (głośniki z subwooferem) KEF KHT-3500 SE.

Największą zaletą takiego kina jest jego funkcjonalność. Jeśli nie interesuje nas odsłuch muzyki na wysokim poziomie wystarczy nam zestaw składający się z małych głośników, ustawionych na stojakach lub jeszcze lepiej powieszonych na uchwytach.

Jakie kino domowe wybrać

KEF T-205 zestaw 5.1 (głośniki z subwooferem)

Kino domowe do słuchania muzyki :

Jakie kino domowe wybrać

zestaw 5.1 (kolumny z subwooferem) KEF nowa seria Q.

Zastosowanie kina domowego do odsłuchu muzyki stawia dużo wyższe wymagania względem całego zestawu. Przede wszystkim – potrzebujemy frontowych kolumn podłogowych, które są w stanie przenieść cały zakres pasma dźwiękowego. To niezbędne w celu uzyskania wrażenia sali koncertowej.

Szczegółowych informacji na temat wszystkich produktów KEF, udzielają pracownicy dealera marki:

zobacz również:
Kino w domu
Telewizor na ścianie