Czerń nie musi być ponura – z takiego założenia wyszli projektanci firmy FALKO tworząc nietypową rodzinę czarnych lamp dla wnętrza o jakże dużo mówiącej nazwie NERO. Jako iż kolor czarny uważany jest również za kolor uniwersalny, lampy potrafią wpasować się do każdego rodzaju wnętrza. Oświetlenie salonu, sypialni czy pokoju gościnnego czarnymi lampami świadczy o odwadze i oryginalności ich posiadacza. Przepiękne kruczoczarne szkło lamp emituje subtelne światło nadając pomieszczeniom dostojnego klimatu. Lampy zdecydowanie zasługują na miano ekskluzywnych, są predysponowane do wnętrz mieszkalnych ludzi ceniących indywidualizm, mocne kolorystyczne zestawienia, żyjących pełnią życia i nie obawiających się krytyki ze strony osób trzecich.

Z pewnością nie jeden posiadacz lampy Nero może z dumą patrzeć jak jego goście z zachwytem podziwiają ten praktyczny element dekoracyjny.

Czarne lampy stojące potrafią świecić na trzy różne sposoby. Możliwe jest włączenie oświetlenia samej podstawy lampy, samego abażuru oraz tych dwóch elementów jednocześnie. Szeroka gama abażurów dodawanych do lamp jeszcze bardziej urozmaica ich i tak już atrakcyjny wygląd.

Czarne lampy

Czarne lampy.

Czarne lampy

Czarne lampy - oświetlenie

Czarne lampy

Lampy można zakupić w sklepie internetowym lampyy.pl

Zobacz również :
Lampy wiszące
Lampy podłogowe