Nota Bene

Salon, to pomieszczenie uniwersalne, takie w którym możesz odpocząć, spędzić mile czas z rodziną czy przyjąć odwiedzających Cię przyjaciół. Aby jeszcze uprzyjemnić sobie czas spędzany w salonie, warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Osobiście uwielbiam stosowanie wszelkiego rodzaju świec zapachowych i kadzidełek, które subtelnie pieszczą mój zmysł węchu. Gdy dodam do tego światło z nietypowej lampy, salon przemienia się w miejsce niezwykłe. Poniżej pokażę Ci kilka przykładów na rozświetlenie salonów. Mam nadzieje, że któryś Cię zainspiruje.

Oświetlenie salonu

Fantasia – niezwykła lampa, która w magiczny sposób przeniesie Cię w świat wyobraźni i baśni. Wykonywana ręcznie zdobiona fantastycznymi wzorami, podobno nigdzie nie znajdziecie dwóch takich samych. Tak twierdzi producent.

Oświetlenie salonu

Lampy japońskie – Jeśli tylko zapragniecie poczuć klimat dalekowschodnich zachodów słońca powieście sobie żyrandol w stylu pagody.

Oświetlenie salonu

Kolumn – piękna dostojna lampa, wykończeniem przypominająca marmurowe kolumny greckich budowli, nada każdemu salonowi gorącego klimatu rodem z Aten. „Kolumny” to również piękne żyrandole o nietypowym kształcie i masywnym szklanym wykończeniu.

Lampy witrażowe do salonu

Salon w lekkim stylu retro oświetlony kolorową lampą witrażową. Zobacz inne lampy witrażowe.

Wszystkie te lampy możesz kupić w sklepie lampyy.pl

[fot. via : lampy]

Zobacz również :
Oświetlenie łazienki