Moll to system ergonomicznych mebli zaprojektowany z myślą o dzieciach. Wszystkie biurka i krzesła  „rosną” z dziećmi. Biurka w systemie Basic posiadają płynną regulacje kąta nachylenia pulpitu do 30 stopnii regulacje wysokości tak by mógł z nich korzystać użytkownik o wzroście 114 – 202cm. Dostępne w różnych wykończeniach (w tym lite olejowane drewno) i różnych systemachregulacji wysokości: Classic, Comfort.

Biurka dla dzieci

Do każdego biurka dostarczane są kolorowe aplikacje(w 6 odcieniach) które można wymienić w dowolnej chwili, wraz ze zmieniającymisię upodobaniami użytkownika czy zmianą aranżacji wnętrza. System gwarantuje kompatybilną rozbudowę – poszerzenie czy pogłębienie stanowiska pracy, która staje siękonieczna w trakcie użytkowania mebli na przestrzeni wielu lat – wszystkie biurka posiadają10 lat gwarancji.

Biurka narożne

Z myślą o dzieciach zaprojektowano również ergonomiczne krzesło Maximo wwielobarwnych wykończeniach. Krzesła posiadają regulację wysokości i głębokościsiedziska i regulację wysokości wsparcia.

Krzesła dla dzieci

źródło : Moll

zobacz również:
Biurka ergonomiczne