Aranżacje łazienek można robić w różnych stylach. Pamiętaj, że dobrze jest, jeśli wystrój Twojej łazienki współgrał z wystrojem pozostałych wnętrz. Dobieraj więc zarówno materiały wykończeniowe jak i wyposażenie łazienki do stylu, który budujesz w całym mieszkaniu lub domu. Oczywiście czasem nie możemy poszaleć czyli np. wstawić wanny z hydromasażem, gdyż albo nasza łazienka jest za mała, albo nie chcemy naszych ciężko zarobionych pieniędzy wydawać akurat na takie gadżety. Jeśli nie ma w Twojej łazience miejsca na dużą wannę zawsze zostają Ci jeszcze kabiny prysznicowe. Tutaj wybór jest również bardzo szeroki. Przyjrzyj się kilku aranżacjom łazienek, może znajdziesz tutaj dla siebie jakąś inspirację.

Aranżacje łazienek

Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : absolutwade)

Aranżacja łazienki bardzo schludna. Mimo niewielkiej powierzchni w łazience zmieszczono wannę połączoną z kabiną prysznicową. Płytki łazienkowe imitują kamień naturalny. Łazienka dostaje ocenę 4.

Aranżacje łazienek - projekty

Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : thejonze)

Na tym zdjęciu za wiele nie widzimy, co sugeruje m.in. że łazienka jest na prawdę bardzo mała. Widzimy jednak, że dzięki temu, iż w łazience jest okno znalazły się w niej rośliny. Zobacz informację o roślinach w łazience.

Aranżacje łazienek

Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : yarwood)

Na zdjęciu widzimy głównie zlewy.  Ale wprawne oko zauważy również, że płyta pod zlewami jest podświetlona. Gra oświetleniem w łazience jest niezwykle istotna, tego typu efekty są również jak najbardziej pożądane.

Aranżacje łazienek - łazienki w stylu rustykalnym

Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : srbyug)

Modne ostatnio są łazienki w stylu rustykalnym. Tylko pamiętaj tutaj o zasadzie, którą zaproponowałem na początku, aby aranżacja łazienki grała z wystrojem pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu lub w domu.

Zobacz również : Projekty łazienek