Tnie, rozdrabnia i pompuje

Pomporozdrabniacz marki SFA to elektryczne urządzenie, pozwalające na przystosowanie pomieszczeń do funkcji pralni, kuchni, łazienki lub WC. Z rozmachem i inwencją prawdziwego inwestora można z pustego, nieużywanego pomieszczenia uczynić komfortowy zakątek do zaspokajania podstawowych potrzeb człowieka. WC w garażu? Druga łazienka na piętrze domu jednorodzinnego? Pralnia w piwnicy? Nie ma problemu.

Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowano w urządzeniach marki SFA po to, aby bez większych nakładów finansowych, bez kurzu, gruzu i burzenia ścian można było przerobić np. strych na przytulne mieszkanko. Zawsze w takiej sytuacji był problem: jak zainstalować WC, kabinę prysznicową? Zastosuj sanirozdrabniacze marki SFA i … problem rozwiązany.

SFA_pomporozdrabniacze

Wygoda przede wszystkim

Współczesny człowiek dąży do wygody, komfortu, przyjemnego relaksu. Cierpi na brak czasu, ciągle chce więcej, szybciej, łatwiej. W tych dążeniach wspomaga go producent pomporozdrabniaczy SFA. Równoczesna obsługa kilku łazienek, kuchni i pralni w domu jednorodzinnym staje się możliwa i służy wygodzie wszystkich bez wyjątku domowników.

Za potrzebą chodzą wszyscy

Zwykłe potrzeby zwykłych ludzi stały się podstawą do opracowania najnowszych urządzeń w fabryce SFA. Pompy i rozdrabniacze do ścieków, fekaliów są skonstruowane tak, by mogły być montowane z dala od rur kanalizacyjnych. System połączeń umożliwia odprowadzanie ścieków na spore odległości w pionie i poziomie. Sanipack Plus to rozdrabniacz, który razem z podwieszonym WC umożliwia zbudowanie komfortowej łazienki. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają ana dyskretne, prawie niewidoczne przyłączenie.

Ciszej, proszę

Hałas jest męczący, nie pozwala skupić uwagi lub odprężyć się. Instalując pompę Sanivit Silence masz zapewnione to, o co prosisz. Cicho pracujące urządzenie umożliwia odprowadzanie ścieków do wysokości 5 m i długości 50 m. Sprawdza się w pomieszczeniach z wieloma prysznicami, a więc np. w klubach fitness, halach sportowych. W domu jednorodzinnym wspomoże urządzenie kuchni ze zmywarką, zlewozmywakiem, a także pralką w części zwanej wyspą.

Myśl ekologicznie – oszczędzaj wodę

Z kompaktami SFA nie jest to trudne. Zużyjesz tylko 1,8 l do 3 l wody, gdy zastosujesz Sanicompact C43 Silence ECO+, tj. rozdrabniacz wbudowany w WC. Nadaje się do niewielkich pomieszczeń, np. kawalerki lub mieszkania strychowego. Dla oszczędzających wodę brzmi naprawdę zachęcająco.

SFA_Sanipack

Na zdjęciu: Sanipack.

sanicompact

Na zdjęciu aranżacja z wykorzystaniem urządzenia: Sanicompact C43

Od cebrzyka do prysznica

Dawniej dbanie o higienę nie było łatwe. Dziś nie wyobrażamy sobie łazienki bez wanny lub prysznica. Woda kojarzy się z życiem i czystością. O tę czystość łatwiej zadbać, gdy dostęp do łazienki i prysznica nie jest utrudniony. Uznany  w świecie producent urządzeń sanitarnych SFA, wykorzystując najnowsze technologie i materiały, proponuje kolejną nowość w tej dziedzinie.

Urządzenie miejsca z prysznicem nie było dotychczas tak łatwe. Dzięki nowemu produktowi SFA o nazwie Sanifloor można instalować prysznic z kratką odpływową w posadzce. Brodzik w tym przypadku staje się zbędny.
sanifloor

Na zdjęciu: Sanifloor

Od wygódki do wygody

Melchior Wańkowicz w “Tędy i owędy” pisał dowcipnie, że wybierając się w ustronne miejsce za potrzebą, czyli do wygódki zwanej też sławojką, należało być uzbrojonym w pogrzebacz dla obrony przed psem, parasol, plan posesji i latarnię. Trudno uznać taką wyprawę do klozetu za przyjemny spacer. Minęły lata. Zwykłe potrzeby fizjologiczne i wzrastająca świadomość dbania o higienę osobistą stały się przedmiotem troski inżynierów i wynalzców. Dzięki powszechnej kanalizacji wygódki stały się integralną częścią budynków, ale musiały być instalowane blisko głównych rur. Dziś ten wymóg odchodzi do lamusa. A jest to zasługą producenta urządzeń sanitarnych SFA.

To dzięki pomporozdrabniaczom tej marki tak łatwo urządzić łazienkę, WC, stworzyć kącik z prysznicem pod schodami lub adaptować strych na mieszkanie. Zwiększenie funkcjonalności pomieszczeń, a także zmianę ich funkcji można przeprowadzać bez kosztownych i długotrwałych prac.

Ponad 55 produktów marki SFA jest dostępnych w każdej chwili dla klientów na całym świecie.