Odliczamy już tylko godziny do rozpoczęcia pierwszej polskiej edycji targów Dom Inteligentny organizowanych przez spółkę DI MEDIA & CO Sp. z o.o.

Targi potrwają od czwartku do soboty. Od 25 do 27 października 2012 roku. Adres: ulica Mińska 25 w Warszawie. Godziny otwarcia: 10 -18 w czwartek i w piątek. W sobotę od 9 do 17.


Pokaż Targi na większej mapie

Niezwykłe premiery na targach w Soho
Zaledwie tydzień po światowej premierze: po raz pierwszy na wystawie w Polsce – najnowsza ekskluzywna kolekcja telewizorów Bang & Olufsen BeoVision 11.
Canon w inteligentnym domu i biurze: świat nowoczesnych instalacji nie tylko z perspektywy obiektywu aparatu cyfrowego. Miesiąc po światowej premierze: Canon EOS 6D.
Cztery strefy tematyczne w domu inteligentnym Sony: TV, kina domowego, mobilnej rozrywki i PlayStation. Pierwszy polski pokaz najnowocześniejszego kina domowego 4K.
Architekci ze studia 81.waw.pl – projekt komfortowego i niebanalnego wnętrza w nowoczesnym domu a także śmiałych projektów mebli Gacca do inteligentnego domu.
Klinika Dźwięku: ekskluzywne fotele do kina domowego i domowych sal kinowych a także sterowanie całym domem poprzez iPhone i iPad.
Nie tylko 911! Pięć fascynujących modeli Porsche w strefie kmh Motozone.
Przyszłość bez kamerdynera? Automatyczne roboty sprzątające dom: Neato Robotics
Nie tylko dla specjalistów: JUNG – integracja multiroom i technologii Kinect z systemem inteligentnego budynku KNX.