Dla kogo przeznacza swoje produkty SFA ?

Pomporozdrabniacze produkowane są z myślą o budujących i remontujących domy, poszukujących najnowszych rozwiązań technologicznych, preferujących najwyższą jakość, ceniących wygodę i spragnionych  komfortu na co dzień.

Aranżacja_SFA_SANIACCESS2

Na zdjęciu: wykorzystanie Saniaccess 2

Gdzie można stosować urządzenia SFA? Sanirozdrabniacze można stosować wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zrobienia toalety, pralni, kompletnej łazienki, czy stworzenie wyspy kuchennej. Czy nowa łazienka obok sypialni jest marzeniem do spełnienia? Czy urządzenie WC, łazienki na strychu, gdzie znajduje się prywatne  biuro, pracownia architekta lub atelier malarskie jest zaspokojeniem podstawowych potrzeb? Jeżeli tak, to jak to jest możliwe? Niezależnie od położenia głównych rur kanalizacji, dzięki produktom SFA w dowolnym miejscu, na dowolnym poziomie można urządzić łazienkę, pralnię lub WC. Funkcjonalność mieszkania, domu, hotelu zwiększa się wielokrotnie.

SANIPLUS BD ok

Na zdjęciu: Saniplus

Pomieszczenia nieużytkowe z nową funkcją. Masz pomysł na biznes: chcesz otworzyć klub fitness, studio rekreacji ruchowej, znalazłeś salę, ale… tam nie na WC i prysznica. Jesteś zmartwiony, bezradny. Czy masz zrezygnować z dobrej lokalizacji sali? Natrafiłeś właśnie na produkt SFA, urządzenie, które przywróci ci nadzieję na osiągnięcie celu. Dzięki pompom i pomporozdrabniaczom, które umożliwiają odprowadzanie ścieków i fekaliów  niezależnie od położenia głównych rur kanalizacyjnych, zbudujesz łazienki, WC, prysznice tam, gdzie chcesz. Wystarczy gniazdko zasilania oraz dopływ zimnej wody.

traymatic EXT

Na zdjęciu: wykorzystane urządzeni – Traymatic

Rozdrobnione ścieki są tłoczone do głównych rur zarówno w pionie, jak i poziomie, oddalonych nawet o 100 m. Montaż urządzeń nie jest trudny, wymaga jedynie niewielkich nakładów finansowych i precyzji uszczelnień. Wykorzystaj najnowsze urządzenie SFA, producenta będącego na rynku od ponad pięćdziesięciu pięciu lat. Sięgnij po Sanifloor, który daje możliwość instalacji prysznica z kratką odpływową. Teraz już nic cię nie ograniczy. SFA pracuje dla ciebie. sanifloor

Na zdjęciu: aranżacja pomieszczenia dzięki Sanifloor