Jeśli właśnie zastanawiasz się jak zyskać więcej przestrzeni w mieszkaniu, to bodajże masz ochotę podkreślić indywidualny profil swojego mieszkania? Elfa wprowadziła przesuwne drzwi, dzięki którym zaoszczędzisz powierzchnię i stworzysz innowacyjny wystrój wnętrza. Zyskaj więcej przestrzeni w mieszkaniu i wyeksponuj jego oryginalny charakter! Drzwi przesuwne szwedzkiej firmy Elfa to nowość na polskim rynku, która Ci z łatwością osiągnąć swoje postanowienia.

Drzwi przesuwne Elfa

Wykorzystać je wypada w miejscu schematycznych drzwi przejściowych pomiędzy pomieszczeniami, co pozwoli uzyskać większą przestrzeń użytkową we wnętrzu. To jednocześnie najbardziej optymalny sposób na wydzielenie miejsca na domowe akcesoria lub garderoby w dawno zapomnianej wnęce. Ale to nie wszystko! Zgodnie z natchnieniem elfa zaleca się samodzielnie, z różnych rodzajów wypełnień, stworzyć bezkonkurencyjny autorski projekt własnych drzwi. Nadadzą one nieszablonowy charakter mieszkaniu. Otwórz się na pionierskie rozwiązania z elfa! Drzwi przesuwne elfa są produkowane na wymiar, dlatego najlepiej pasują do konkretnego otworu, a jednocześnie do wnęk ze skosami. Wybierz jeden z czterech rodzajów profili dostępnych w kilku kolorach i sam skomponuj wypełnienie. Ci, którzy kochają klasykę i tradycję mogą wybrać lustrzane tafle, ewentualnie wypełnienie fornirowe.

Szafy do sypialni Elfa

Ci, którzy kochają nowy wystrój wnętrz zdecydują się zapewne na kolorowy perspex – wysokiej jakości tworzywo dostępne w szerokiej gamie tonów. Swoją drogą w jednym skrzydle zaleca się dowolnie połączyć ze sobą do 10 różnistych rodzajów wypełnień, tak ażeby stworzyć niespotykany projekt. Pośród akcesoriów dodatkowych możesz znaleźć alternatywę cichego zamykania lub oświetlenie LED dla pozyskania łuny egzaltowanego światła. Drzwi przesuwne w połączeniu z systemem do przechowywania elfa to kompleksowe podejście do na aranżację przestrzeni. Osobiście zestawiasz ze sobą kosze, wieszaki oraz półki i montujesz je do przyściennych listew, w następstwie czego całość systemu jest optymalnie dopasowana do Twoich potrzeb. Wszystko ukryjesz za nowoczesnymi drzwiami przesuwnymi.

Źródło: Elfa

zobacz również:
Pomysły na szafy przesuwne i garderoby