System RONDO marki INTERDOOR laureatem konkursu Dobry Wzór 2013

W tym roku odbyła się 20. jubileuszowa edycja prestiżowego konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku – Dobry Wzór 2013. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, 24 października, jury wyłoniło zwycięzcę w kategorii Dom – System RONDO drzwi PŁASKIE marki INTERDOOR!

drzwi Rondo

W tegorocznej edycji konkursu wzięła udział rekordowa ilość 190 produktów i usług z kategorii: Dom, Praca, Sfera publiczna, Usługi, Nowe Technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały. Spośród nich Kapituła Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wybrała 99 finalistów – w tym 34 w kategorii Dom, w której zwyciężył System RONDO marki INTERDOOR..

 drzwi INTERDOOR PŁASKIE

Wyjątkowość systemu RONDO polega na sposobie zamykania drzwi ruchem przesuwno-obrotowym pod kątem 90 stopni. Dzięki temu skrzydło zawsze obraca się w kierunku ruchu osoby otwierającej.

drzwi INTERDOOR PŁASKIE

Jury konkursu doceniło System RONDO za: „ciekawy pomysł, innowacyjne podejście do tak tradycyjnego przedmiotu, jakim są drzwi. Zalety systemu RONDO to wygoda użytkowania w małych przestrzeniach oraz łatwość otwierania, istotna szczególnie dla osób niepełnosprawnych. Plusem jest możliwość wyboru pośród różnych modeli drzwi producenta, co pozwala na dopasowanie ich do stylu wnętrza.”

Nagrodzone drzwi marki INTERDOOR można obejrzeć oraz przetestować na pokonkursowej wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Ekspozycja jest dostępna dla zwiedzających do 8 grudnia. Dodatkowo, system RONDO zostanie również zaprezentowany w specjalnie wydanym katalogu IWP.

Istniejąca na rynku od 20 lat firma INTERDREX należy do grona liderów w produkcji drzwi drewnianych w Polsce. Wysoka jakość produktów i dbałość o środowisko to jej główne priorytety. Firma posiada certyfikaty środowiskowe FSC (dotyczący zrównoważonej gospodarki leśnej) i PEFC (dotyczący certyfikowanego drewna). Drzwi uzyskały uznanie profesjonalistów w dziedzinie designu (m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego za drzwi BOLZANO 9 i drzwi PŁASKIE w systemie RONDO). Posiadają też odpowiednie certyfikaty i deklaracje, potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

INTERDOOR to drzwi z klasą, dostosowane tak, aby spełniać wszystkie, nawet największe, wymagania klientów, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość
i wykonanie. INTERDREX Sp. z o.o. produkuje drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.