Głównym pomysłem i zamierzeniem inwestora było stworzenie pierwszego w Polsce obiektu który w połączy ze sobą funkcję spa, sauny, fitness, yogi oraz groty solnej gdzie każdy miłośnik relaksu oraz sportu znajdzie coś dla siebie. Otwarty ponad rok kompleks przyciąga do siebie klientów z najdalszych zakątków Polski jak i również jest otwarty na klientów zagranicznych. Zlokalizowany w sercu Wrocławia w historycznym budynku pod opieka konserwatora zabytków w podziemiach posiada w swojej ofercie pomieszczenia do masażu, yogi, zabiegów kosmetycznych , saunę oraz grotę solną.

światła LED i oświetlenie led

Duża przestrzeń zaaranżowana z delikatną elegancją w jasnych kolorach podkreśla naturalne piękno historycznych pomieszczeń oraz światła LED.

Aranżacja groty solnej by Agnieszka Muszynska

Aranżacja groty solnej by Agnieszka Muszynska

Piękno naturalnej klatki schodowej zostało podkreślone poprzez zainstalowanie wodoodpornych świateł LED. Ściany pokryte tynkiem strukturalnym w kremowym odcieniu podkreślają tą nietypową przestrzeń. Podłogi pokryte bezowymi płytkami. Drzwi wejściowe zostały zaprojektowane z użyciem delikatnego motywu kwiatowego. Projektant wymyślił ladę recepcyjną z wkomponowaną himalajską cegłą solną, podświetlona światłami LED od wewnątrz podkreślającą naturalne piękno tego materiału. Duże kawałki soli zostały wkomponowane we wnękę w klatce schodowej przez właściciela. Lampy z masy szamotowej tworzą ciekawe efekty świetlne na korytarzu.

Aranżacja groty solnej by Agnieszka Muszynska

Manipulacja światłem i efekty świetlne były jedną z głównych założeń tego unikalnego projektu. Duże pomieszczenia do masażu i zabiegów kosmtycznych zostały zorganizowane z maksymalna troską o komfort klienta. Proste dekoracje, podwieszane sufity oraz klasyczne koloru kreują relaksującą i uspokajającą atmosferę. Łóżka solarium zostały umieszczone w miejscu które podkreśla naturalne piękno , odkrytej naturalnej cegły. Grota Solna oświetlona różnorodnym kolorowym światłem wydobywa piekno oraz blask delikatnych kryształków soli.

Aranżacja groty solnej by Agnieszka Muszynska

źródło: muszynska.pl