Metamorfoza, czyli gruntowna przemiana. Decydując się na nią warto zasięgnąć porady specjalisty, aby odkryć nieznane możliwości i osiągnąć pożądane efekty. Zarówno jeżeli chodzi o metamorfozę osobistą, jak również przemianę całego wnętrza czy tylko okna. Gardinia, jako przyjaciółka Polek i ich okien, startuje z kampanią „Okienne Metamorfozy”, w ramach której jako pierwszych zaprasza mieszkańców Małopolski i Podkarpacia na spotkania ze specjalistami od okna i wizerunku osobistego.

Stylista okna potrzebny od zaraz
Dowolnie łącząc poszczególne elementy karnisza możesz zmieniać swoje aranżacje okienne kiedy tylko chcesz.

We współczesnym świecie metamorfoza jest niezwykle modnym pojęciem. Uwielbiam programy telewizyjne, w których styliści odmieniają wizerunek kobiet i coraz częściej, mężczyzn. Pomagają im odnaleźć ich własny styl odpowiadający ich charakterowi i stylowi życia. Coraz popularniejsze stają się również programy poświęcone metamorfozom wnętrz.

Stylista okna potrzebny od zaraz
Roleta zebra pozwala na dowolne sterowanie przepływem światła dzięki naprzemiennie tkanym pasom tkaniny.

Natchniona nimi i wiosną, podjęłam decyzję: czas zmienić aranżację okna. Pełna zapału i szczerych chęci wybrałam się do sklepu i… tu pojawił się problem. Rolety, plisy, żaluzje, systemy panelowe, firany i zasłony, a wszystko w dowolnych wzorach i kolorach – jak się nie pogubić w takim ogromie możliwości? W jaki sposób wybrać to, co najlepiej spełni moje potrzeby i oczekiwania? Co będzie pasować do mojego wnętrza? Czy to, co mi się podoba, będzie również funkcjonalne? Co stworzy przyjemną, intymną atmosferę w sypialni, a co ożywi trochę kuchnię?

Pytań tyle, że aż rozbolała mnie od nich głowa. Gdzie znaleźć na nie wszystkie odpowiedzi?

I wtedy przypomniałam sobie, w czym kryje się tajemnica udanych przemian bohaterów programów, które tak lubię oglądać – pomagają im specjaliści od wizerunku, styliści. Dlaczego w takim razie nie miałabym zasięgnąć opinii eksperta w dziedzinie aranżacji okna?

Stylista okna potrzebny od zaraz
Szyna sufitowa umożliwia wygodne przesuwanie zasłon i firan tam gdzie niemozliwe jest zamontowanie karnisza.

Szukając pomocy natrafiłam na informację o kampanii „Okienne Metamorfozy” organizowanej przez firmę Gardinia. W ostatni weekend maja w Nowym Sączu każdy będzie mógł skorzystać z porad ekspertów w dziedzinie aranżacji i dekoracji okna. Może oni podpowiedzą mi, jak wyrazić swój indywidualizm poprzez aranżację okna? Firma zaprosiła również stylistkę Martę Mizerę, z którą będzie można skonsultować się w zakresie stylizacji osobistej – chętnie dowiem się, co nosić, a czego unikać, by wyglądać atrakcyjnie.

Może w takim razie wybiorę się 25 lub 26 maja do Merkury Market w Nowym Sączu, aby odmienić
zarówno siebie, jak i swoje okna.