Stół jest najważniejszym meblem w domu. To wokół niego toczy się życie rodzinne, jest sercem każdego mieszkania. To właśnie tu spotykamy się przy wspólnym posiłku albo kawie z koleżanką, zapraszamy znajomych czy też rodzinę i świętujemy z różnych okazji. Uroczysta kolacja czy codzienny posiłek – domowy stół to miejsce, gdzie spotyka się rodzina na co dzień i w święta. Czy jeśli nasze mieszkanie jest małe i nie mamy miejsca na duży stół, czy musimy z niego zrezygnować? Nie! Firma Edar, producent mebli drewnianych przygotowała ciekawą propozycję dla klientów meblujących małe mieszkania – stolik kawowy, który w prosty sposób można rozłożyć do wielkości stołu w jadalni.

Rozkładane stoły do salonu

Stolik można zamówić w dowolnym wymiarze. Powiększenie blatu stołu odbywa się poprzez dołożenie dwóch dodatkowych blatów, które wspierają się na prowadnicach wysuwanych ze stołu. Nogi przedłuża się prostymi klockami.

Stoły rozkładane

Stolik kawowy wykonany jest z masywnego drewna, dzięki temu konstrukcja jest bardzo stabilna, nic się nie chwieje, można swobodnie się przy nim poruszać i czuć.Życzymy wielu wspaniałych chwil przy wspólnym stole z całą rodziną.

źródło : Edar

zobacz również:
Okrągły stół rozkładany