Zaletą mebli modułowych jest możliwość ułożenia poszczególnych elementów wg własnego pomysłu. Cechę tę znajdujemy w wielu znakomitych produktach firmy MTI-Furninova z Kętrzyna. Prezentowany na zdjęciu modułowy model sofy Zeus zasługuje na swą boską nazwę: wygląda niebanalnie, pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych, a ponadto jest produktem najwyższej jakości.

Sofa Zeus zapewnia komfortowy wypoczynek dzięki wygodnym, miękkim siedziskom, dobrze wyprofilowanym oparciom i poduchom, zawierającym bardzo elastyczną piankę. Nikt nie pozostanie obojętny na zalety sofy, związane z jej wykonaniem. Zgodnie z misją firmy mebel jest solidny i bezpieczny w użytkowaniu.

Sofy skórzane

Materiały użyte do produkcji sofy podnoszą jej walory użytkowe i estetyczne. Model dostępny jest w pokryciu zarówno tkaniną, jak i skórą. Ramę wykonano z litego drewna i sklejki. Nóżki sofy – dostępne w wersji drewnianej  i metalowej –  pozwolą użytkownikom lepiej dopasować mebel do już istniejacego wystroju wnętrza. Model w wersji skórzanej zachwyca wytwornością i gustownymi ściegami nici – krótkimi lub długimi, w podobnym do skóry kolorze lub kontrastowym. Uzupełnieniem modelu sofy Zeus jest podnóżek, który może pełnić także funkcję podręcznego stolika.

Źródło: MTI Furninova

zobacz również:
Sofy rozkładane