Elegancki natrysk.
Ścienny zestaw odpływowy Geberit.

Wygodne i eleganckie natryski bezbrodzikowe stają się obecnie coraz bardziej modne. Łazienka, dzielona tylko szklanymi taflami na części różne pod względem funkcjonalności, wygląda pięknie i elegancko. Nie do przecenienia jest również łatwość, z jaką można utrzymać czystość, a ceny są coraz bardziej dostępne. Takie rozwiązania są możliwe dzięki coraz bardziej zaawansowanej technice. Coraz mniejsze syfony z możliwością samooczyszczenia dają możliwość schowania ich w podłodze.

Jednak wpusty podłogowe do natrysków bezbrodzikowych mają swoje wady. Użytkownik odruchowo unika kratki ściekowej w podłodze i stąpa tak, aby na nią nie stanąć. Zmniejsza to komfort korzystania z natrysku.

Najnowsza wersja odpływu prysznicowego – Shower Element firmy Geberit – eliminuje tę wadę. Wykorzystuje rewolucyjny pomysł montażu syfonu natryskowego w ścianie, a nie tak jak to do tej pory bywało w podłodze. Syfon natryskowy z odpływem w ścianie można bardzo łatwo schować w przedściance instalacyjnej, która kryje w sobie wszelkiego rodzaju instalacje. Dodatkową zaletą jest cena – odpływ w ścianie kosztuje dużo mniej niż ten montowany w podłodze.

Do kompletu ze stelażem należy dokupić wypełnienie „kratki” odpływowej, która jest dostępna w kolorach białym i chrom, w wykończeniu ze stali szczotkowanej oraz z możliwością wstawienia indywidualnego wypełnienia. To ostatnie rozwiązanie jest już programowo stosowane przez firmę Geberit. Pierwszym produktem, który umożliwiał zaadaptowanie produktu do własnych potrzeb był przycisk spłukujący Sigma50.

Projekt odpływu ściennego Geberit wykonał międzynarodowy team designerów Tribecraft AG. Produkt ten został nagrodzony przez jurorów konkursu „iF product design award 2010”, oraz jest laureatem konkursu Dobry Design 2013.

Zajrzyj po szczegóły na stronę:

http://www.geberit.pl/shower-elements

 

Kontakt:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
T: +48 22 37 60 100
geberit.pl@geberit.com
http://www.geberit.pl