Czy istnieje metoda na przechowywanie ubrań, jaki sprawdzi się przez lata? Wiemy, że naturalnie tak. Ten niebanalny sposób to szwedzki rozkład elfa The Perfect Match! Utrzymanie porządku jest niemałą sztuką w głównej mierze jeżeli chodzi o spódnice i bluzki, ale także ciężko idzie nam trzymanie porządku w płytach, książkach i innych drobiazgach.

Regały do garderoby

Jeżeli w najbliższym czasie staniesz się z singla lub singielki dumnym rodzicem, to stale system do garderoby The Perfect Match będzie świetnie spełniać Twoje potrzeby. Kosze i półki są jednolite, na skutek czego rozstawienie wolno rozbudować jako miejsce na zabawki, bibliotekę czy garderobę. Elfa The Perfect Match to indywidualny system, który dopasuje się do Twojego stylu. Szerokości półek na buty i wieszaków na spodnie oraz koszy są jednolite i wynoszą równo 60cm; każdy pasuje do drugiego. Wszystkie części mogą być w dowolny sposób łączone, więc każdy znajdzie najtrafniejszy dla siebie układ elementów.

Regały do garderoby

Samodzielne montowanie odbywa się sprawnie, bo wszystkie elementy wzorowo pasują do siebie. Jeśli zastanawiasz się, jakie pojemniki na okrycia wierzchnie wybrać, koniecznie musisz zapoznać się z Elfa The Perfect Match. Własnoręczne składanie nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Zależnie od odmiany montażu można uzyskać rozmaite efekty. Freestanding to nietypowy sposób montażu w dwóch opcjach designerskich. Classic to pierwszy system, natomiast Decor jest bardziej luksusowy.

Regały do garderoby

Źródło: Elfa

zobacz również:
Pomysły na szafy przesuwne i garderoby