Projekty łazienek są jednymi z najczęściej poszukiwanych projektów wnętrz. Dzieje się tak dlatego, że zaprojektować łazienkę jest stosunkowo trudniej niż np. salon, czy sypialnię. Dodatkowo koszt wykończenia (głównie płytek), jest stosunkowo duży w przeliczeniu na m2, zatem nie ma tu zbyt wiele miejsca na eksperymenty. Albo wiemsz dokładnie czego chce, albo zatrudnij projektanta.

Zielona łazienka jest bardzo ładna. Pamiętaj, że zielony kolor uspokaja i pozytywnie nastraja. Nie ma więc nic przyjemniejszego niż kąpiel w wannie w łazience z zielonymi kafelkami.

Projekty łazienek
Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : axeldeviaje)

Okna w łazience nie są standardowym elementem w mieszkaniach w blokach. Jeśli jednak posiadasz dom, nie rezygnuj z doświetlania łazienki. Zwłaszcza o poranku, gdy malujesz się przed lustrem, takie okno jest dużym plusem.

Projekty łazienki z oknem

Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : absolutwade)

To się nazywa dobrze zrobione zdjęcie, tak to jest jak się ma obiektyw szerokokątny. Ciekawe w tym projekcie łazienki jest rozwiązanie kwestii grzejników, dzięki takiemu ustawieniu możliwe jest wygodne suszenie prania.

Projekty łazienek
Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : steve r watson)

Projek zdecydowanie dla dużej łazienki w dużym domu. Jak widać mie ma jeszcze zamontowanego oświetlenia w łazience, ani dokończonej kabiny prysznicowej. Są to już jednak detale.

Projekty łazienki - duża łazienka
Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : Peter Fuchs)

Poniżej piękne połączenie drewna, które jest nawet na suficie, z kamieniami. Nie jest to łazienka o nowoczesnym wyglądzie, ale idealnie nadaje się do domu zlokalizowanego gdzieś wysoko w górach. Do takiej łazienki idealnie pasuje kamienna wanna.

Projekty łazienek - kaminne
Creative Commons zdjęcie pochodzi z serwisu Flickr.com i jest udostępniane na licencji Creative Commons (użytkownik : StarMama)

Zobacz również :
Projekty łazienek #1
Wanny
Kabiny prysznicowe