Wiemy, jak ważny jest relaks i sen szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy życie jest pełne wyzwań i stresu. Powinniśmy zatem stworzyć sobie oazę spokoju we własnym domu i zadbać o dobry sen, a dobry sen to porządne łóżko.Przedstawiamy cztery propozycje sypialni w różnych aranżacjach.Pierwszą z nich stanowią meble z kolekcji Koda, wykonane z litego drewna sosnowego. Wystrój jest bardzo klasyczny, ale podobno piękno tkwi w prostocie, więc dla tradycjonalistów to idealne rozwiązanie.

Sypialnia klasyczna

W drugiej aranżacji wykorzystano meble z kolekcji Marco Polo. Niebanalną koncepcją w tej kolekcji jest połączenie drewna z rattanem.Wnosi to do sypialni magię egzotyki i harmonię stylu. Wszystkie przyziemne sprawy zostawiamy poza nią i oddajemy się pełnemu wypoczynkowi.

Sypialnia kolonialna

Meble z kolekcji Mahakaria – wykonane z drewna mahoniowego w połączeniu z rattanem – posłużyły do dwóch kolejnych aranżacji sypialni.Sypialnia Milano to prawdziwie królewskie łoże, na którym każdy poczuje się wyjątkowo i w takim otoczeniu zapomni o wszystkich problemach. Równie królewską jak Milano i bardzo romantyczną propozycją aranżacji wnętrza jest ostania sypialnia – Venezia, która dzięki swojemu jasnemu odcieniowi nadaje pomieszczeniu świeżości i radości życia.

Projekty sypialni

Ostatnia sypialnia Venezia to bardzo romantyczna propozycja i równie królewska co Milano. Jednak przez swój jasny odcień nadaje świeżości i radości życia.W niej poza świetnym odpoczynkiem nabierzesz energii do działania i zapewnisz sobie dobry nastrój na cały dzień.

Aranżacje sypialni

źródło : opusmeble.pl

zobacz również:
Nowoczesne aranżacje sypialni