Co zrobić z butami, które kotłują się zwykle w nieładzie koło drzwi? Jest na to jeden prosty sposób: zastosuj systemowe półki na buty elfa. Najpierw buty wyczyść pastą, wypoleruj lub użyj innych odpowiednich środków do pielęgnacji, a następnie poukładaj w koszach i na półkach  Niech każda para znajdzie swój pojemnik, aby buty nie musiały piętrzyć się jeden na drugim, bo wtedy się defasonują.

Półki na buty

Systemowe rozwiązania do butów elfa przychodzą ci z pomocą. Jeżeli w garderobie panuje ład
i porządek, można w każdej chwili bez trudu znaleźć, wyjąć i włożyć ma stopy odpowiednią parę butów. Łatwy montaż elementów szwedzkiego systemu do przechowywania elfa usprawni Twoją pracę i zaoszczędzi czas. Wybierz i skomponuj wg własnego pomysłu i własnych potrzeb te elementy systemu, które najlepiej sprawdzą się w twojej garderobie: kosze, drążki, wieszaki, półki, które przymocujesz do pionowych lub poziomych listew. Jeżeli masz buty o różnych fasonach i w różnych rozmiarach, nie martw się, system do przechowywania elfa jest do tego znakomicie przystosowany. Dostosuj półki i drążki do obuwia tak, by każda para butów na płaskim obcasie miała swój odrębny koszyk, a kozaki nie miały pozaginanych cholewek.
Z systemem elfa naprawdę łatwiej, a w dodatku ma dwie wersje: jedną minimalistyczną Classic i drugą – ekskluzywną Décor. Półki, drążki łatwo i cicho się wysuwają, ponieważ systemy są wyposażone w prowadnice i rolki. System do przechowywania butów ma jeszcze i tę zaletę, że pomieści dużo par butów: 12 par na płaskim obcasie i 9 par na wysokim obcasie.

Półki na buty

Półka wolnostojąca, wchodząca w skład systemu do przechowywania butów elfa, to dodatkowe uzupełnienie i tak już wyjątkowego systemu. Dopasuj do wnętrza garderoby długość
(63 cm i 92 cm) i kolor półki. Wybierz ekskluzywny kolor brzozy lub elegancki kolor orzecha.
Szwedzi wiedzą, jak dbać o zimowe buty, dlatego system do przechowywania butów elfa jest tak poszukiwany i ceniony.

Źródło : Elfa 

zobacz również:
Szafki na buty