Wyspa w kuchni, prysznic w pokoju, WC w garażu – tam, gdzie chcesz.
Kiedy spełniałeś swoje marzenia i budowałeś dom, byłeś przeświadczony, że będzie wygodny i odpowiadający potrzebom rodziny. I tak było! Ale po latach okazało się, że na piętrze przydałaby się łazienka dla babci, a w piwnicy obok garażu WC z umywalką. Myśl o drogim remoncie przyprawia cię o dreszcz grozy. Burzenie ścian, gruz, nieporządek – uciążliwy i kosztowny remont. Nie porzucaj marzeń! Zobacz, co oferuje lider na rynku wyposażenia sanitarnego – firma SFA.

Nowa łazienka – montaż w jeden dzień.
Możliwe? Możliwe! Efekty zamontowania rozdrabniacza Saniaccess3 zaskoczą cię pozytywnie już pierwszego dnia użytkowania. Nie spodziewałeś się, że bez kosztownych
i uciążliwych prac remontowych jest możliwe, aby z nieużywanego pomieszczenia na strychu lub piętrze zrobić wygodną, elegancką łazienkę? To dzięki rozdrabniaczowi Saniaccess 3 masz sprawnie działający zestaw: WC, umywalkę, bidet i kabinę prysznicową.

Bezcenny komfort
Zyskałeś wygodę i komfort. Skorzystasz z tego nie tylko ty, ale także babcia lub goście
z rodziny, którzy pragną spędzić u ciebie część wakacji. Wszyscy dopytują się, jakim sposobem udało ci się w tak krótkim czasie wyczarować to cudo – po prostu pokój kąpielowy. Nie ukrywaj, ze zaufałeś firmie SFA, zamontowałeś Saniaccess 3, a teraz cieszysz się uznaniem domowników i gości.

Odkryta prawda
Wtajemniczeni, jakim i ty teraz jesteś, wiedzą, jak działa samorozdrabniacz. Odkryjmy prawdę. Samorozdrabniacz pozwala na odprowadzenie ścieków nie tylko z łazienki,
ale także z WC, kuchni i pralni do kanalizacji ściekowej lub szamba w przypadku,
gdy kanalizacja ściekowa jest oddalona nawet o dziesiątki metrów.

Brzmi zachęcająco, prawda? Dodam, że instalacja samorozdrabniacza Saniaccess 3 jest naprawdę prosta. Wystarczy dopływ zimnej wody i gniazdko zasilania. Urządzenie montowane jest za toaletą z poziomym odpływem Rurami z PCV, połączonymi gumowymi uszczelkami, ścieki odprowadzane są do kanalizacji. Bardzo ważny detal: zawór zwrotny uniemożliwia cofanie ścieków do urządzenia sanitarnego.

Niespodzianka w garażu
Nie będzie trzeba biegać z garażu do mieszkania, aby skorzystać z toalety. Bywa to niezwykle uciążliwe, gdy po podróży samochodem, gnani potrzebą fizjologiczną, musimy wspinać się po schodach. Zamontuj w kącie garażu lub przylegającej do niego piwnicy muszlę Sanicompact C 43.(lub rozdrabniacz do WC Saniaccess 1). Użyteczność tego modelu polega na tym, że :
– ma małe wymiary
– rozdrabniacz jest wbudowany w muszlę
– możliwe jest podłączenie umywalki
– można ją montować w narożniku, pod schodami, w małych pomieszczeniach.

Bezpieczny prysznic
Uciążliwe mycie się osób starszych bądź niepełnosprawnych, a także dzieci staje się przeszłością. Traymatic EXT – nowość firmy SFA – można podłączyć tylko do prysznica. To brodzik ze zintegrowaną pompą do odprowadzania wody kąpielowej na wysokość do 3 m i na odległość do 20 m. Strach o bezpieczeństwo podczas mycia został wyeliminowany. Zastosowano bowiem na akrylowym brodziku powłokę antypoślizgową, a także ergonomiczną rampę, dzięki czemu łatwo wjechać wózkiem na brodzik.

Bez wysiłku, bez ryzyka ciągłych napraw, oszczędzając czas, korzystasz z udogodnień, jakie wymyślili dla ciebie inżynierowie z firmy SFA.