Gaszone złoto, nasycony karmazyn, orientalne wzory, motywy wyrazistych kwiatów, to cechy nowej kolekcji płytek łazienkowych Ricoletta/Ricoletto, wykonanej w formacie 295×595 mm.

Płytki łazienkowe: aranżacje

Zobacz tylko na dostojeństwo tych płytek. Wg mnie łazienka w tym kolorze może znajdować się tylko w dystyngowanych i szanujących się domach. Jeśli zależy Ci na efekcie WOW, gdy do Twojej łazienki wejdą goście, zdecydowanie celuj w tego typu stylistykę. Aranżącje łazienki w kolorach jasnych z dodatkami srebra, złota i czerwieni i czerni zawsze dają wrażenie że są zrobione, przepraszam za kolokwializm, na bogato. Do tego oczywiście jakaś designerska umywalka i łazienka gotowa.

aranżacje łazienki - Płytek łazienkowych

Jest to idealna propozycja dla osób, którym zależy na dodaniu do wnętrza nieco artystycznego blichtru oraz przepychu. Piękne, orientalizujące, barokowe i bogato zdobione inserta idealnie komponują się z płytkami bazowymi, które posiadają subtelny nadruk.

Płytki do łazienki : zdjęcia i aranżacje

Bardzo funkcjonalny wieszak pod umylką, nieco „kwadratowa” muszla i wanna. To wszystko sprawia, że łazienka z aranżacji powyżej daje wrażenie dobrego gustu i wysokiej ceny.

Płytki ceramiczne: aranżacje łazienek

Natomiast ich kolorystyka – biel i czerń – doskonale wkomponuje się w każdą powierzchnię. Ponadto płytki wykonane są na błyszczącym i opalizującym szkliwie, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo dostojnie!

Płytki łazienkowe: aranżacje

źródło: Ceramika Paradyż

zobacz również:
Płytki łazienkowe