W jaki sposób zaprowadzić porządek w garażu, kąciku majsterkowicza lub w altanie na narzędzia ogrodowe? Jeżeli zależy Ci na właściwym przechowywaniu sprzętu sportowego, zapasowych opon, czy sprzętów ogrodowych, sprawdź elfa Utility. Ten unikalny system do przechowywania pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Teraz nie tylko zyskasz więcej miejsca, ale każdy przedmiot będzie zawsze na swoim miejscu, gotowy do użycia.

Elfa - garaż

Praca w ogrodzie czy majsterkowanie w garażu mogą być bardzo przyjemne, pod warunkiem, że wszystkie niezbędne akcesoria są zawsze pod ręką. Jednocześnie uporządkowanie śrubek, wkrętaków, nasion, sekatorów i motyczek bywa nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzi system elfa Utility. Dzięki niemu wszystkie narzędzia są zawsze na miejscu, a Ty nie tracisz czasu na ich szukanie. To także sposób na wygodnie przechowywanie zapasowych opon, rowerów czy sprzętu sportowego.

Innowacyjne i wszechstronne elementy elfa Utility są kompatybilne z systemem elfa Classic – szynami, ażurowymi półkami czy wspornikami. System może być zastosowany w trzech wersjach mocowania, począwszy od wersji montowanej do ściany za pomocą pionowych szyn, poprzez wariant wiszący, którego jedynym elementem mocowanym do ściany jest szyna pozioma, po wersję wolnostojącą freestanding.

Elfa - garaż

System elfa Utility wyposażony został w specjalnie zaprojektowane profesjonalne akcesoria jak organizator czy haki o różnorodnym zastosowaniu. Posiadają one gumową osłonę, dlatego przechowywane na nich narzędzia nie ulegną zniszczeniu. Do organizatora możliwe jest dobranie wieszaków na śrubokręty, okrągłych haczyków przeznaczonych na kable i sznury oraz uniwersalnych pojemników wykorzystywanych na nasiona, rękawiczki, śrubki, nakrętki, wkręty i gwoździe. System elfa Utility pozwala także na przechowywanie przedmiotów o większych gabarytach, takich jak rower, drabina, zapasowe opony czy sprzęt sportowy. Dzięki niemu nie tylko optymalnie wykorzystasz przestrzeń w garażu i pomieszczeniu gospodarczym, ale też dostosujesz ją do indywidualnych potrzeb. Zaletą elfa Utility jest możliwość zmiany ułożenia poszczególnych elementów lub rozbudowy całego systemu o nowe akcesoria.

Elfa - garaż

Altana na narzędzia, pomieszczenie majsterkowicza i garaż zostaną zmienione w doskonale uporządkowaną przestrzeń, a Ty możesz oddawać się swoim pasjom.

Elfa - garaż

Źródło : Elfa