Do grona najważniejszych elementów stanowiących o klimacie pokoju dziennego, takich jak stoły, ławy, kanapy czy lampy, dołączyły okna. Przez lata w odpowiedzi na pytanie: „jak wygląda Twój salon?” otrzymywaliśmy informacje o kolorze ścian, rodzaju i ustawieniu mebli czy stylu akcesoriów takich jak lampy, dywany, wazony. Czegoś w takim opisie jednak brakowało. Czego? Okna i jego dekoracji. Okna na salony Klasyczne karnisze sprawdzają się również w nowoczesnych wnętrzach.

Współczesne okna – okrągłe, trójkątne, dachowe, drewniane czy plastikowe, w standardowych wymiarach czy zajmujące całą powierzchnię ściany. Dzięki odpowiedniej kompozycji elementów do ich dekoracji możemy sprawić, że salon zyska unikalny charakter. Korzystając z różnorodności produktów do aranżacji okna – dostępnych we wszelkich formach, stylach i kolorach – możemy budować klimat wnętrza, sterować natężeniem światła, szokować mnogością rozwiązań. Okna na salony Plisy to sposób na oszczędność energii – latem blokują dostęp promieni słonecznych do pomieszczenia, a zimą zatrzymują ciepło wewnątrz domu.

Gardinia, lider artykułów dekoracji okna, stworzyła nam w tym zakresie morze możliwości: rolety – klasyczne, rzymskie, plisowane, zebra lub thermo, z tkaniny albo bambusa; żaluzje – poziome lub pionowe, drewniane, plastikowe, aluminiowe; karnisze – metalowe lub drewniane, linowe, z drążkiem lub w formie szyn z tworzywa czy aluminium, czy wreszcie modernistyczne systemy panelowe. Dla osób dbających o ekologię i domowe wydatki – rolety thermo, które latem odbijają promienie słoneczne, a zimą zatrzymują ciepło w pomieszczeniu. Okna na salony System panelowy, czyli przesuwne ekrany z różnych materiałów, to propozycja dla nowoczesnych wnętrz z charakterem.

Dla miłośników klasyki – szyny sufitowe. Dla tych, którzy pragną połączyć funkcjonalność rolety z urokiem fantazyjnie upiętej tkaniny – rolety rzymskie. Dla właścicieli okien w nietypowych kształtach – plisy. A wszystko to dostępne w rozmaitych wzorach i kolorach: stonowane lub ekstrawaganckie; jednolite lub wzorzyste; klasyczne lub nowoczesne; transparentne lub zaciemniające. Okna na salony
Szyna sufitowa to propozycja dla miłośników klasyki. Okna na salony

Żaluzje w jasnych kolorach ochronią pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, nie zaciemniając go.

Jednym słowem: bogactwo i przepych, jak na salony przystało. Odkąd okna zaczęto postrzegać jako ważny element wystroju wnętrz, Gardinia wciąż wychodzi naprzeciw wymagającym gustom właścicieli okien i salonów. Zatem nie wahaj się dłużej i do dekoracji okna w salonie wybierz produkty firmy Gardinia.

LOGO Gardinii