KicheConcept to zakład/firma z Luksemburga zajmująca się projektowaniem nowoczesnych kuchni, mebli kuchennych oraz ergonomicznych rozwiązań, poprawiających wygodę korzystania z tego pomieszczenia. Wszyscy lubimy, gdy to, czego potrzebujemy jest pod ręką. Obecna technologia pozwala nam z bardzo daleko idącą dowolnością kształtować wygląd mebli co pozytywnie może wpłynąć na ich funkcjonalność. Obecnie coraz rzadziej słyszymy, tak się nie da, bo najzwyczajnie w ściecie coraz więcej się da. Nie bój się marzyć i chcieć nalepszych dostępnych rozwiązań, zasługujesz na nie!
Wszystkie prezentowane poniżej projekty utrzymane są w nowoczesnym stylu i różnią się od siebie na tyle, że każdy może znaleźć wśród nich coś dla siebie. Jednym podobać będą się zdecydowane i odważne kolory, drugim obłe kształty i łagodna linia, szukaj, przeglądaj, wybieraj. Poniższa galeria kuchni nowoczesnych przedstawia najlepsze projekty na 2009 rok, ale ciągle one są inspirujące.

Kuchnie nowoczesne

Czerwony z czarnym, jedno z moich ulubionych zestawień, w kuchni praktyczne i eleganckie sprawi, że Twoja kuchnia będzie wyglądała „bogato”. Stosunkowo łatwo jest również utrzymać czystość w takiej kuchni.

Nowoczesne kuchnie

Elegancja pełną gębą – arażacja dobrze sprawdzi się w dużych kuchniach. Oczywiście znajdą się na pewno przeciwnicy białych mebli, ale ten standard do dzisiaj znajduje wielu zwolenników i obrońców.

Nowoczesne projekty kuchni

Prosta bryła i minimalizm, to podejście na które może sobie pozwolić głównie osoba która już nie musi się starać, już do czegoś doszła, teraz stara się upraszczać swoje otoczenie. Pamiętaj – prostota jest owocem dojrzałości.

Projekty kuchni nowoczesnych

Wyspa kuchenna i krzsła barowe – ciekawe powiązanie w tej aranżacji. Meble kuchenne w kolorze białym podobnie jak na dwóch wcześniejszych aranżacjach.

Nowoczesne kuchnie

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Ciemne kolory w połączeniu z pastelowymi elementami sprawiają, że kuchnia staje się dynamiczna, gdzie nie przesuniesz wzroku, to coś się dzieje. Jeśli lubisz twórczy rozgardiasz, to taka aranżacja zdecydowanie jest dla Ciebie.

Nowoczesne kuchnie - Aranżacje kuchni : kuchnie nowoczesne

Jasne kuchnie dobrze sprawdzają się  niewielkich pomieszczeniach, gdy nie dysponujesz kilkunastometrową kuchnia, szukaj tego typu mebli.

Nowoczesne kuchnie

Dla bałaganiarzy i brudasów – blat który zawsze będzie wyglądał jak czysty… – żartuję.

[fot. via : digsdigs]

zobacz również:
Projekty kuchni
Kuchnie nowoczesne