SFA

Zadanie, jakie postawił inwestor przed architektem, wydawało się niewykonalne: usytuowanie w domu mieszkalnym drugiej łazienki na strychu i w.c. w garażu. Trudnością było spore oddalenie tych miejsc od rur kanalizacyjnych. Architekt wywiązał się ze swego zadania znakomicie. Zaproponował nawet urządzenie pralni w piwnicy. Niemożliwe stało się możliwe dzięki urządzeniu firmy SFA – pomporozdrabniaczowi.

SFA
Przykładowe możliwości zastosowania produktów SFA

 5 m w górę, 100 m w bok

Przyjrzyjmy się bliżej cudowi nowoczesnej myśli technologicznej – pomporozdrabniaczowi. Produkowany przez firmę SFA pozwala na usytuowanie łazienki, domowego spa, pralni, w.c. w dowolnym miejscu domu mieszkalnego lub użyteczności publicznej. Służy do odprowadzania wody szarej i ścieków z fekaliami. Serie sanirozdrabniaczy są odpowiedzią na zapotrzebowanie wygody i pragnienie komfortu nas wszystkich. Poza tym są efektywne, wydajne i bezpieczne.
Jak powiedział S. Jobs: chodzi nie tylko o to, jak dany przedmiot wygląda, ale jak działa.

Sanirozdrabniacz pompuje wodę lub ścieki do 5 m w górę i do 100 m w poziomie dzięki systemowi rur o średnicy 22, 28 lub 32 mm i nożowej technice rozdrabniania. Najczęściej jest umieszczany za miską ustępową, czasem pod tynkiem. W ofercie dostępnych jest kilkanaście produktów, dzięki którym możliwa jest dowolna aranżacja przestrzeni w zależności od potrzeb inwestora i instalacji wod-kan w budynku. Najważniejsze jest to, że bez względu na położenie pionów kanalizacyjnych możliwa jest adaptacja pomieszczeń na łazienkę, pralnię, kuchnię czy WC, bez kosztownych i pracochłonnych prac remontowych. Jest to bardzo wygodne i ważne z punktu widzenia użytkownika.

SFA
Przykładowa aranżacja łazienki z zastosowaniem Saniaccess 3 – urządzenia obsługującego wszystkie przybory łazienkowe.

Łazienka
Przykład adaptacji pomieszczenia na nowoczesną kuchnię niezależnie od położenia pionów kanalizacyjnych. Jedno urządzenie (Saniacces 4, Sanivite, Sanispeed – linki do urządzeń) obsługuję wszystkie przybory kuchenne

8 zalet pomporozdrabniacza
– łatwy i szybki montaż oraz niedroga eksploatacja
– technologiczne rozwiązania na najwyższym poziomie
– bezpieczne użytkowanie
– cicha praca urządzenia; maksymalna głośność – 46 decybeli
– symbol wygody i długotrwałego komfortu
– nie rzucający się w oczy
– oszczędność czasu dla zabieganych, seniorów, kontuzjowanych lub
z niepełnosprawnością
– wysoka skuteczność działania połączona z maksymalną niezawodnością.
– możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, niezależnie od pionów kanalizacyjnych

Burzyciel ograniczeń – firma SFA
Sanirozdrabniacze mają zastosowanie nie tylko w domach mieszkalnych, ale także
w restauracjach, hotelach, domkach letniskowych, różnych gabinetach i salonach usługowych, a nawet na łodziach i jachtach. Urządzenia z serii Sanicubic oraz Sanicom pozwalają na przepompowywanie ścieków z całego domu lub obiektów komercyjnych. Umieszczony w piwnicy nie zajmuje wiele miejsca a radiowy lub bezprzewodowy system kontroli pracy może być zamontowany w dowolnym miejscu domu. Sanicubic 2Pro pozwala również na współprace z inteligentnym domem, poprzez system BMS
Nie ma ograniczeń. Brak kanalizacji w miejscu montażu sanirozdrabniacza nie jest już utrudnieniem. Rewelacyjne rozwiązania technologiczne w ponad 40 produktach firmy SFA plasuje ją czołówce światowej. Liczne serie tworzone z myślą o konkretnych grupach odbiorców pozwalają na idealne dopasowanie się do potrzeb użytkowników.

SFA Sanicubic

Firma proponuje różne rodzaje pomporozdrabniaczy:
– przystawkowe: ( np. Saniacces 1,2,3, Sanibrouyeur, Sanitop, Sanipro, Saniplus, Sanislim, SaniPro)
– pompy do ścieków szarych bez WC (Saniacces 4, Sanidouche, Sanivite, Sanispeed)
– wbudowane w ceramiczną toaletę (Sanicompact Comfort, Sanicompact Star, Sanicompact C43, Sanicompact C43 Eco, Sanicompact Elite)
– do ceramiki podwieszanej (Saniwall Pro, Sanipack Plus)
– publiczne do ścieków szarych i czarnych (Sanicubic Mono, Sanicubic 2 Clasic, Sanicubic 2 Pro, Sanibest Pro, Sanicom 1, Sanicom 2)

Sanicom 1
Sanicom 1

SFA

Saniwall Pro

SFA

Sanidouche

SFA

Sanicompact Elite

Seria Saniaccess oraz seria ceramiki Sanimarin z wbudowanymi sanirozdrabniaczami na jachty otworzyły nowy rozdział w rozwoju technologicznym firmy. W skład serii Saniaccess wchodzą 3 modele sanirozdrabniaczy. Charakteryzują się nowoczesną konstrukcją i zapewniają dostęp do elementów urządzenia bez konieczności odłączenia przyboru łazienkowego. Nazwa Saniaccess oznacza łatwy dostęp serwisowy. Odblokowanie urządzenia może nastąpić bez konieczności zanurzania rąk w ścieki.

Produkty serii Sanilife ucieszą wszystkich tych, którzy mają trudności w poruszaniu się – seniorów, ludzi na wózkach inwalidzkich i z niepełnosprawnością.

Które z tych rodzajów produktów rozwiąże Twój problem?
Wystarczy woda, prąd i już masz prysznic. Podniesienie standardu sanitarnego różnych obiektów to konieczność w naszych czasach. Sale gimnastyczne, hale sportowe, kluby fitness nie mogą obejść się bez dobrze zaprojektowanych i urządzonych sanitariatów. Kiedyś pachnidła były nieodzowne, dziś pękamy z dumy, że higiena, załatwienie potrzeb fizjologicznych
są tak proste, szybkie, czyste i bezproblemowe. Pomagają w tym i znakomicie przyczyniają się do tego pomporozdrabniacze marki SFA.

Szukałeś i szukałeś – znalazłeś

Wnętrze w dobrym stylu to nie tylko nowoczesny design, ale także wygodne zaaranżowanie pomieszczeń oraz bezpieczeństwo użytkowania różnych urządzeń. Wynalezienie i wyprodukowanie pomp i sanirozdrabniaczy przez firmę SFA zrewolucjonizowało podejście do rozwiązań węzłów sanitarnych. Produkty SFA są wytwarzane z przeznaczeniem do łazienek, kuchni, pralni, WC, klimatyzacji, chłodnictwa i kotłów kondensacyjnych. Ale to nie wszystko. Firma SFA prowadzi także doradztwo w zakresie projektowania i modernizacji instalacji. Ma szeroko rozbudowaną sieć serwisów, które w jeden dzień są w stanie dostarczyć produkt lub wymienić podzespoły. Sanirozdrabniacze w naszych domach i tam, gdzie często bywamy czynią je po prostu lepszymi miejscami do życia.