Narożniki do salonu są dostępne w najróżniejszych wariantach – bryły, tapicerki, czy funkcjonalności. Dziś przedstawiamy kilka ciekawych propozycji w nowoczesnym stylu pochodzących z kolekcji marki Libro.

Astus New to nowa pozycja w ofercie firmy Libro. Mebel o nowoczesnych kształtach,prostej, klasycznej linii. Stonowany i elegancki wygląd jest propozycją dla klientów owyrafinowanym guście, ceniącym minimalizm i wygodę. Możliwość połączenia na meblueko skóry i tkaniny powoduje, że mebel jest bardziej wykwintny i nabiera indywidualnegocharakteru. Mebel wykonany na sprężynach falistych, posiada funkcję spania oraz pojemnikna pościel. Wymiar mebla 252*190 cm.

Narożniki do salonu

Felia – cechą charakterystyczną narożnika jest wykończenie boku mebla w kształcie fali.To stylizowane wykończenie nadaje niepowtarzalny charakter narożnikowi Felia, a całakonstrukcja sprawia wrażenie lekkiej i eleganckiej. Możliwość połączenia czterech tkaninna meblu pozwala na zrealizowanie oryginalnych pomysłów Klientów. Pikowana kołderkawypełniona pianką wysokoelastyczną zwiększa komfort siedzenia. Mebel wykonany jestna sprężynach falistych, posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Wymiary mebla254*199.

Narożniki do salonu

Oxana to mebel o nowoczesnej stylistyce i dużych walorach estetycznych. Nowoczesna linia mebla w połączeniu z cieszącym się bardzo dużym powodzeniem zastosowaniem tzw. „kołderki” nadaje niepowtarzalny charakter rodzinie modeli Oxana. Program Oksana składa się z narożnika, sofy 3FBA w wersji z boczkami oraz bez oraz fotela i hokera. Kombinacja do czterech różnych tkanin na meblu pozwala na nadanie bardzo indywidualnegocharakteru każdej bryle. Konstrukcja mebli opiera się na stelażach drewnianych wzmacnianych sprężyną falistą. Kołderka wypełniona jest pianką wysoko elastyczną, coznacznie zwiększa komfort użytkowania. Meble posiadają funkcję spania oraz pojemnik na pościel.

Narożniki do salonu

źródło : www.libro.lubawa.pl

zobacz również:
Narożniki z funkcją spania