Czy wiecie, jaki produkt z asortymentu Gardinii zachwycił niedawno Sławomira Szmala, jednego z najlepszych piłkarzy ręcznych świata? To napinacz łańcuszka do rolet – malutkie urządzenie, dzięki któremu łańcuszek już się nie plącze ani nie zwisa luźno przy uchylonym oknie. Produkt, który zyskał uznanie w oczach mistrza, zasługuje na odpowiednią nazwę. Jaką? O to zapytaliśmy naszych fanów.

Gardinia
Gardinia o pomoc w znalezieniu nazwy dla napinacza łańcuszka do rolet poprosiła facebookowiczów. 

20 lipca na naszym fanpage’u pojawiło się ogłoszenie: „Poszukujemy nazwy dla mistrzowskiego odkrycia Sławomira Szmala – napinacza łańcuszka do rolet!”. Konkurs wystartował. Ciekawi byliśmy propozycji zgłaszanych przez naszych fanów. Jakie będą pomysły? Z czym facebookowiczom skojarzy się napinacz? Na której z jego cech się skupią – prostym i szybkim montażu, porządkowaniu łańcuszka czy łatwiejszej obsłudze rolety? A może inspiracją stanie się kształt i wygląd napinacza?

Napinacz do rolet
Internautom najbardziej spodobała się nazwa Szmalroler nawiązująca do nazwiska naszego sportowego mistrza.

Ilość propozycji przerosła nasze oczekiwania – facebookowicze przesłali 119 nazw! Niektóre nawiązywały do nazwiska naszego sportowego mistrza, inne do nazwy firmy. Czasem zwracały uwagę na kształt napinacza, czasem na łatwość montażu lub układanie, spinanie i porządkowanie łańcuszka.

Napinacz do rolet
3macz, czyli napinacz łańcuszka do rolet firmy Gardinia.

30 lipca przyjmowanie zgłoszeń zakończyło się, nadeszła pora na głosowanie. Która nazwa zdobędzie uznanie facebookowiczów, a którą postanowi nagrodzić komisja konkursowa? Helix, Easy-Nap, Gardinacz, a może Niesplączek? Tego mieliśmy dowiedzieć się niecałe dwa tygodnie później.

Poszukiwania nazwy dla napinacza łańcuszka do rolet pokazały, że zawsze możemy liczyć na fanów naszej firmy na Facebooku. W głosowaniu internauci dali wyraz swoim sportowym sympatiom i docenili nawiązanie do nazwiska Sławomira Szmala, największą popularnością cieszyła się nazwa „Szmalroler”. Natomiast komisja konkursowa skupiła się raczej na walorach produktowych zgłoszonych propozycji i nagrodziła nazwę „3macz”, nawiązującą do współczesnych skrótowców używanych w komunikacji elektronicznej.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy na naszego fanpage’a: http://www.facebook.com/gardiniapl
www.gardinia.pl

Logo Gardinia