Firma My Room za cel postawiła sobie produkcję mebli, z których dzieci „nie wyrastają”. Zadanie niełatwe, bo nietylko mówimy o rozmiarze mebli, ale również o ich wyglądzie. Ozdoby większości mebli dziecięcych są niejako z nimi zintegrowane, natomiast w przypadku mebli firmy My Room ozdobieniem mebli musimy zająć się sami. To co natomiast otrzymujemy to trwała i ponadczasowa bryła mebla. Poniżej kilka zdjęć, które pokazują jaką stylistykę oferują te meble. Więcej znajdziesz na stronie producenta MyRoom.pl

My Room - łóżko z szufladą do pokoju dziecięcego

Białe meble do pokoju dziecięcego w mojej ocenie są nieco za zimne. Nie mniej jednak przemawia do mnie ta bryła mebla, a sam kolor możemy złamać kolorowymi dodatkami, naklejkami i innymi ozdobami.

Komoda do pokoju dziecięcego z szufladami

Komoda w pokoju dziecięcym to bardzo potrzebny mebel. Z obserwacji własnym podpowiem jedynie, że na samym początku warto wymontować uchwyty, no chyba, że nasze dzieci nie są wszędobylskie oraz nie przewracają się na każdym kroku.

Łóżko piętrowe z drabinką do pokoju dziecięcego

Ja bym swoim dzieciom łóżka piętrowego nie kupował, ale wiem, że sporo rodziców poszukuje takich mebli. Wiedzą to również producenci mebli. Jeśli szukasz łóżek piętrowych to zajrzyj również tutaj.

Obejrzyj prezentację mebli MyRoom

Gdzie można obejrzeć meble firmy My Room.


Wyświetl większą mapę