Świat zmienia się każdego dnia a wraz z nim ludzie. Zmieniają swoje oczekiwania od życia, zainteresowania czy znajomych. Rozwijając siebie rozwijają własne poczucie estetyki oraz potrzeby wobec swego otoczenia. Meble VOX świadome tych zmian, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swego klienta i po raz kolejny dają mu produkt, który zmienia się wraz z użytkownikiem.

pokój dziecięcy

Meble z kolekcji Smart by VOX utrzymane są w stonowanej kolorystyce bieli i szarości – która stanowi bazę dla kreatywności i oczekiwań właściciela. Kolekcja posiada możliwość dobudowywania funkcjonalnych elementów do mebli poprzez wykorzystanie elementów konstrukcyjnych (kupowane osobno jako zestaw akcesoriów).

pokój dziecięcy

Lampy, regały, tabliczki informacyjne czy wieszaki na książki – użytkownik wszystko może modyfikować i dopasować do swoich potrzeb. Ponadto, do mebli można zakupić kompatybilne z nimi zabawki, które rozwijają zmysł przestrzenny dzieci, umożliwiając im konstruowanie przedmiotów. Po raz pierwszy można powiedzieć, że montaż mebli jest w tym samym czasie nauką i zabawą. Szansa na stworzenie własnej konstrukcji z posiadanych elementów czy na dołożenie nowej funkcji do swoich mebli, wpływa na kreatywność dzieci i z pewnością zwiększa też ich chęć próbowania i realizowania swoich nowych pomysłów. Bo Smart by VOX to meble pełne pomysłów!

meble młodzieżowe

Kolekcja skierowana jest zarówno do dzieci rozpoczynających edukację szkolną jak i już starszych oraz młodzieży. Zawiera klasyczne bryły zaprojektowane w przemyślany sposób, tak by łączyły ze sobą estetykę oraz funkcjonalność. Główną wartością Smart by VOX jest możliwość zmiany mebli – nie tylko poprzez zmianę ich wyglądu lecz także poprzez idealne dopasowanie do wieku i wzrostu dzieci.

pokój dziewczęcy

Dzięki systemowi otworów montaż elementów ozdobnych czy funkcjonalnych jest bardzo prosty i umożliwia zmianę wyglądu mebli w odpowiedzi na różne potrzeby dorastania dziecka, rozwijanie hobby czy rozpoczęcie edukacji.

Pokój dziecięcy Vox