Meble skórzane mają swoje wady i zalety. Na pewno jednak wyglądają ładnie i to jedna z największych ich zalet. Jeśli do tego dodamy ciekawą kolorystykę, to obok funkcji mamy również ciekawy element dekoracyjny wnętrza. Na zdjęciach meble skórzane włoskiej firmy Formenti. Wiemy dobrze, że skórzane meble nie są tanie, ale weź pod uwagę, że są trwałe i że będą służyć latami. Ba, nawet gdy już się zestarzeją i nieco zużyją, również mają swój klimat i mogą się podobać. Nie bój się zatem decydować na takie meble, śmiało kupuj i używaj.

Meble skórzane

Meble skórzane w odcieniach czerwieni, mojego ulubionego koloru. Te może bardziej nadają się do biura albo do sali konferencyjnej lub na hol, ale to tylko ze względu na specyficzny kształt nóżek raczej niespotykany we wnętrzach prywatnych.

Meble skórzane włoskie

Dzięki stonowanym barwom te meble skórzane pozwalają budować ład i harmonię. Nowoczesny kształt sprawia, że odbieramy je jako nowoczesne no i z pewnością w salonie będą prezentować się bardzo ładnie.

Meble skórzane

Meble skórzane w kolorach czarno białych – pasują praktycznie do każdego wnętrza. Jak nie wiesz jaki kolor wybrać, bo boisz się, że przestanie być modny, to wybranie mebli czarnych, mebli białych, lub czarno-białych jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem

Meble skórzane

Kolejny wariant mebli skórzanych biało-czarnych. Ładny kształt mebla oraz nóżek. Dzięki przestrzeni pod meblem będzie znacznie łatwiej utrzymać porządek na podłodze.

Meble skórzane - narożnik

Piękny narożnik, z pewnością pasowałby do niejednego salonu. Narożniki to ostatnio bardzo popularny temat, wybierając taki mebel możesz bowiem zrezygnować z foteli. Gdy zapraszam gości, możesz siedzieć i rozmawiać z nimi, bez konieczności przynoszenia nowego mebla, która umożliwi zajęcia miejsca na przeciwko.

Meble skórzane

Narożnik  skórzany – widok z góry. W sumie to bardziej jak dwa narożniki.

Meble skórzane

Meble skórzane w kolorze pistacjowym. Może nie jest to mój ulubiony kolor, ale jestem w stanie zrozumieć kogoś, kto mając stresującą pracę i być może generalnie stresujące życie, swój dom chce budować w oparciu o pastele.

Meble skórzane

Wybierając meble skórzane zwróć uwagę od razu na poduszki. Najczęściej dodawane są do kompletu poduszki również ze skóry – mogą one jednak pełnić głównie rolę dekoracyjną oraz ew. służyć do podparcia pleców. Jeśli zdarza Ci się przysnąć na kanapie lub po porostu robisz to regularnie, dokup sobie poduszki z bardziej przytulnego materiału.

[fot. via : furniturestoreblog]

Zobacz również :
Meble skórzane