Patrząc na nową kolekcję mebli firmy Matkowski – Volare, doznaje się zachwytu graniczącego z fascynacją. Nowoczesny trend w meblarstwie – minimalizm – będący podstawą kolekcji, został wzbogacony o szczegóły, które nieodparcie przyciągają wzrok i świadczą o wysmakowanym designie mebli.

Meble do salonu

Aranżacja salonu czy aranżacja jadalni meblami z kolekcji wprowadzi użytkownika do nowego wymiaru przestrzeni. Poziome, ciemniejsze od całości wybarwienia mebli – wpusty optycznie wydłużają wnętrze, wprowadzają ład czystą, nieskomplikowaną linią. Umocowane w nich uchwyty są prawie niewidoczne, jedynie lśnieniem metalu dają o sobie znać.

Wieczorem meble pozornie zmieniają gabaryty, ponieważ podświetlane listwami led microline półki tworzą nową bajeczną scenerię grą tajemniczych świateł. Nowością w kolekcji Volare są zaokrąglone krawędzie. Łagodniejsza linia mebli czyni wnętrze bardziej przyjaznym i budzi poczucie bezpieczeństwa.

Meble do jadalni

Kolekcja mebli Volare jest bardzo bogata, a to pozwala aranżować przestrzeń mieszkania wg własnych potrzeb i upodobań. W skład kolekcji wchodzą witryny, komody, wisząca półka, przyścienny panel, stół, krzesła i ława. Ta ostatnia kryje w sobie tajemniczą konstrukcję: ma częściowo podnoszony blat i pojemną szufladę.

Meble do salonu

Perfekcyjnie wykończone bryły eleganckich mebli, wykonane w dębie naturalnym w połączeniu z czekoladą, wypełniają wnętrza ciepłym i magicznym klimatem. Kolekcja mebli Volare to piękno zaklęte w drewnie.

źródło :  www.matkowski.pl

zobacz również:
Meble do salonu