Inspiracją do powstania tej publikacji była kampania farb MAGNAT, w której mogliśmy wziąć udział. Producent oferuje w swojej palecie produktów wiele szlachetnych barw, które zmienią każde wnętrze w wyjątkowe i pełne energii i pasji miejsce, w którym możemy przenieść się w inny wymiar.

Efekty uzyskane po zastosowaniu farb MAGNAT są doskonałe, a w odpowiednim zestawieniu nadają poczucie domowego ciepła i luksusu każdemu wnętrzu.

MAGNAT to piękne, stylowe kolory o niezwykłych, inspirujących nazwach…kuszący rubin, zielony diament, dostojna perła. Barwy, które współgrają z charakterem i osobowością człowieka – złocisty topaz, bursztynowa komnata, gwiezdny kwarc to ciepło, optymizm i energia. Paleta MAGNAT pozwala także zaaranżować wnętrza w zgodzie z najnowszą stylistyką. Srebrzysty granit, różowy kwarc, grafitowy marmur nawiązują do fantazyjnego klimatu Paryża i multikulturowego trendu fusion.

MAGNAT pomaga osiągnąć doskonałość wnętrza łączącego szlachetną klasykę ze świeżością współczesnych trendów. pozwalają na stworzenie magicznych, unikalnych wnętrz i umożliwiają przeżycie kolorystycznych doznań w bogatym świecie barw. Dodatkowo mówimy o unikalnym atrybucie farb MAGNAT, czyli jednowarstwowości.

My, wspólnie z Blomedia.pl zdecydowaliśmy się przetestować farby, a oto rezultat: