Dzięki oryginalnemu projektowi łóżko SimpleFly możemy traktować  jako pojedyncze łóżko montując je na dowolnej wysokości lub jako łóżko piętrowe umiejscawiając  je jedno nad drugim, a dzięki temu, że nie posiada nóg, uzyskujemy pełną swobodę w sposobie zagospodarowania przestrzeni znajdującej się pod łóżkiem. Od strony ściany łóżko SimpleFly wyposażone jest w praktyczną półkę,  pełni ona funkcję szafki nocnej na której znajdziemy miejsce na kubek porannej kawy, okulary, książkę czy telefon – przedmioty które codziennie towarzyszą nam w łóżku.

Łóżka wiszące

Na półce znajduje się lampka nocna która ukryta jest za mlecznym szkłem z delikatną listwą aluminiową oraz gniazdo elektryczne wykonane ze szczotkowanego metalu. Oświetlenie znajduje się również w spodniej części łóżka, dlatego jeśli postanowimy zainstalować je wyżej, nad biurkiem czy stolikiem,  zapewni nam oświetlenie całej powierzchni pod spodem. Warto również wspomnieć, że do oświetlenia w całej konstrukcji użyto diód LED które stanowią w obecnej chwili najbardziej trwałe źródło światła charakteryzujące się bardzo niskim poborem prądu, w przypadku łóżka SimpleFly to zaledwie 20W.

Łóżka wiszące

Projekt SimpleFly zakładał stworzenie łóżka przede wszystkim prostego, miało ono być jednocześnie oryginalne a za razem funkcjonalne.Do jego budowy wykorzystano konstrukcję aluminiową, która w spodniej części została delikatnie wyeksponowana, dzięki czemu uzyskał nowoczesny wygląd charakteryzujący się prostymi kształtami, liniami i powierzchniami a połączenie szczotkowanego aluminium i drewna nadało projektowi nowoczesny Design.

Łóżka wiszące

Z powodu możliwości montażu łóżka na dowolnej wysokości zwykła drabinka stała się bezużyteczna, dlatego stworzyliśmy drabinkę z możliwością regulacji rozstawu szczebelków aby każdy użytkownik mógł je dostosować do swoich własnych upodobań.

Łóżka wiszące

źródło : da-rom.pl

zobacz również:
Łóżka wiszące
Meble do sypialni