Informacja o zakończeniu konkursu

Uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłanie dużej liczby prac. Wybór nie był łatwy. Poniżej przedstawiamy zwycięzców i ich hasła:

1.  Pani Agata z Raciborza – „Ferro – żelazna siła armatury”

2.  Pan Maciej z miejscowości Lniano – „Twoja łazienka w Ferro stylu”

3.  Pani Katarzyna z Lubartowa – „Ferro – klucz do pięknej łazienki”

 

I miejsce: Akcesoria Bambusowe o wartości ponad 300 złotych.

Akcesoria wykonane są z odpornego na wilgoć drewna, dlatego doskonale pasują do łazienki. Każdy element możesz obejrzeć na stronie ferro.pl: DozownikKubekLusterkoMydelniczkaWieszak. Zobacz, jak bambus z metalowymi elementami tworzy ciekawe i urzekające ciepłą kolorystyką formy. Akcesoria łazienkowe to doskonałe dodatki ożywiające każdą łazienkę.

II miejsce: Bateria umywalkowa stojąca Venezia.

Bateria umywalkowa Venezia wyposażona jest w funkcję tłumienia hałasu i wyposażona jest w ceramczny regulator przepływu wody. Dzięki swojemu minimalistycznemu designowi Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji łazienki.

III miejsce: Natrysk przesuwny 1-funkcyjny Quadro

Natrysk przesuwny 1-funkcyjny Quadro jest bardzo elegancki i dlatego pasuje do wnętrza każdej łazienki. Zestaw obejmuje wygodną i praktyczną półkę na kosmetyki. Długi wąż i wysoki drążek zapewniają możliwość swobodnego użytkowania w każdej aranżacji.

na zdjęciu: rączka Natrysku przesuwnego 1-funkcyjnego Quadro

Regulamin konkursu

§ 1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma bullseye.pl, ul. Nowodworska 73/8, 54-438 Wrocław, zwana dalej Organizatorem.

2. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie posiadające konto na portalu facebook.com

3. Udział w konkursie oznacza zapoznanie się z niniejszym regulaminem i jego akceptację przez Uczestnika. Udział w konkursie zobowiązuje Uczestnika do przestrzegania postanowień regulaminu. Regulamin jest częścią umowy między Organizatorem a Uczestnikiem.

§ 2. Zasady konkursu

1. Konkurs trwa od 26 lipca do 31 sierpnia włącznie.

2. Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, posiadających konto na portalu facebook.com

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest ułożenie przez Uczestnika hasła reklamowego, którym marka Ferro mogłaby być reklamowana w serwisach domtrendy.pl i wnetrza.webzine.pl oraz polubienie strony facebook.com/domTrendy.

4. Hasło reklamowe należy przysłać na adres redakcji podpisując imieniem i nazwiskiem.

5. Rostrzygnięcie konkursu następuje w drodze wyboru Zwycięzcy przez dwuosobową komisję powołaną przez Organizatora. Rozstrzygnięcie następi w terminie 14 dni od zakończenia konkursu.

6. Nagrodami w konkursie są: Natrysk przesuwny 1-funkcyjny Quadro o wartości 200 PLN, komplet akcesoriów bambusowych: Dozownik, Kubek, Lusterko, Mydelniczka, Wieszak o łącznej wartości ponad 300PLN, bateria umywalkowa stojąca Venezia o wartości 355 PLN

7. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników i poprosi o dane adresowe w celu wysłania nagród.

§ 3. Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli Uczestnik dostarczy fałszywe lub niepoprawne dane kontaktowe, lub gdy nie ma możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą.

2. Uczestnik Konkursu ma zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym lub fałszywym. Uczestnik oświadcza, że jest autorem ułożonego hasła konkursowego.

3. Organizator ma prawo do odwołania konkursu z przyczyn od niego niezależnych.

4. Wszelkie ewentualne spory mogące wynikać z umowy między Uczestnikiem a Organizatorem, Strony zobowiązują się rozwiązywać przede wszystkim polubownie, działając w dobrej wierze. W przypadku nie osiągnięcia porozumienia, Strony poddają spór pod rozstrzygnięcie sądu powszechnego właściwego dla siedziby Organizatora.

5. W kwestiach nieuregulowanych w nieniejszym regulaminie mają zastosowanie odpowiednie przepisy prawa.