Tork ogłasza konkurs dla studentów i ubiegłorocznych absolwentów kierunków dla przyszłych architektów i projektantów wnętrz. Skupiając się na pomieszczeniu, które nie tylko pomaga dbać o higienę codzienną, ale powinno być również źródłem relaksu, zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na stworzeniu projektu łazienki w restauracji z użyciem proekologicznych produktów marki Tork. Zachęcamy do zobrazowania funkcjonalnej, ergonomicznej, a zarazem stylowej
łazienki dla sektora HoReCa.

Nagroda Główna – 4 000 PLN

Wyróżnienie – 1 000 PLN

Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma roczną prenumeratę magazynu “Łazienka”.

Konkurs : Łazienka z widokiem na naturę

Chcesz wziąć udział w konkursie?

W celu zgłoszenia swojego udziału w Konkursie wydrukuj i wypełnij formularz z danymi osobowymi oraz zaakceptuj regulamin. Zdjęcia, potrzebnych do projektu produktów z oferty TORK, możesz pobrać ze strony www.tork.pl (w programie CAD). W prawym górnym rogu należy wpisać numer poszukiwanego produktu. Po kliknięciu w szczegóły wybranego produktu, pojawi się znaczek spakowanych do formatu ZIP dokumentów z nazwą CAD, które należy pobrać.

Projekt nagrany na nośnik cyfrowy, zapisany w formacie tiff, jpg lub pdf; dwa komplety kolorowych wydruków projektu w formacie A4 oraz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, zawierający akceptację regulaminu wyślij  na adres:

SCA Hygiene Products Sp. z o.o.
ul. Puławska 435A
02-801 Warszawa
Z dopiskiem:  Konkurs Tork  „Łazienka z widokiem na naturę”.

Czekamy na Wasze projekty do 30 września 2011 (decyduje data wpływu
przesyłki)!

Komisja przy wyborze nagrodzonych projektów będzie kierować się
następującymi kryteriami:
– oceną innowacyjności oraz funkcjonalności projektu
– poziomem technicznego i estetycznego wykonania projektu
– liczbą produktów z oferty TORK wykorzystanych w projekcie
– możliwością wdrożenia projektu w praktyce

Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się w dniu 17 października 2011 roku w formie e-mailingu oraz na www.tork.pl.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: tork.polska@sca.com, wpisując w temacie e-maila: Konkurs Tork  „Łazienka z widokiem na naturę”.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Czekamy na zgłoszenia i projekty!