W dzisiejszych czasach nowoczesność kojarzyć nam się może z surową formą, a to kłóci się z tradycyjnym pojęciem wnętrza mieszkania jako ogniska domowego. Jednak może to przełamać ciepła kolorystyka mebli rattanowych i zastosowanie miękkich i wzorzystych tkanin. Jeśli nawet wyposażenie wnętrza ma charakter nowoczesny meble wybierane są w stylu bardziej klasycznym na zasadzie kontrastu, nadając nutkę przytulności i zadumy. W takich sytuacjach meble rattanowe świetnie się odnajdują i stanowią duszę takiego wnętrza. Zbliża się czas świąteczny, a co za tym idzie czas relaksu w gronie rodzinnym i znajomych więc poświęcimy więcej czasu naszym meblom i przekonamy się jak ważną role odgrywają w codziennym życiu. Pierwsza propozycja to zestaw obiadowy Marco Polo, stół drewniany, natomiast krzesła to połączenie drewna z rattanem. Bardzo tradycyjny stół, który dodatkowo podkreśli magię wigilii.

Stoły i krzesła do jadalni

Kolejny zestaw obiadowy pochodzi z Filipin i należy do kolekcji Dekorattex. Przepiękne blaty oklejone szlifowanym kamieniem naturalnym i równie barwne tapicerki wprowadzają niezwykle oryginalny i egzotyczny klimat. Jego funkcjonalność i wygląd wpływają pozytywnie na odczucia domowników i dobry charakter wnętrza.

Meble do jadalni

Następny zestaw obiadowy to meble z kolekcji Mahakaria, drewno mahoniowe nadaje klasy i elegancji każdemu wnętrzu. Posiłek przy takim stole staję się uroczysty i wykwinty.

Aranżacja jadalni

Ostatni zestaw to klasyczne meble rattanowe, pochodzą z kolekcji Classic i idealnie się nadają na spotkania przy kawie i pogawędki.Nadają lekkości wnętrzom, a przez to zapewniają dobry nastrój domownikom.Oby sprawiły żeby nasz dom stał się oazą spokoju, odpoczynku i dobrego samopoczucia nie tylko na czas świąteczny, ale również przez cały rok.

Wyposażenie jadalni

źródło : opusmeble.pl

zobacz również:
Stoły i krzesła do jadalni