Chcesz odmienić swoje wnętrze? Wygraj 1000 zł na metamorfozę! Weź udział w zabawie Dekoral Fashion i zostań autorem Jesiennych Impresji! Zrób zdjęcie pięknego koloru, nadaj mu oryginalną nazwę i zgarnij główną nagrodę!

Znajdź kolor.

O tej porze roku, świat nabiera rumieńców. Dołącz do kolorystycznej rewolucji i znajdź nowy kolor Dekoral Fashion! Rozejrzyj się dookoła! Rudości, brązy, ciepłe odcienie złota i oliwkowe zielenie roztaczają niepowtarzalną aurę. Daj się zaczarować i wejdź z nami w świat Jesiennych Impresji! Uwiecznij kolor, który chciałabyś znaleźć w palecie barw Dekoral Fashion, nadaj mu pomysłową nazwę i prześlij go do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Jesienne impresje - konkurs

Wygraj 1000 zł.

Spośród wszystkich prac konkursowych wybierzemy trzy najbardziej niepowtarzalne i nagrodzimy bonami o łącznej wartości 1700 złotych. Dlaczego warto? Bo oprócz nagród mamy dla Was całe mnóstwo kolorowych inspiracji, dzięki którym Wasze cztery kąty mogą nabrać zupełnie innego wyglądu.

Kolor czyni cuda!

Dlaczego Jesienne Impresje? Bo Dekoral Fashion kocha kolory i chce inspirować do barwnych zmian. Razem z serwisem Kolor i Wnętrze przygotowujemy dla Was niepowtarzalne zestawienia najnowszych trendów. Szukamy rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Przyjdź do nas i skorzystaj z gotowych aranżacji wnętrz lub poproś o pomoc naszego architekta! Czekamy na Ciebie i Twoje kolorowe pomysły!

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie Kolor i Wnętrze. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Jesienne impresje - konkurs