Przeglądając projekty kuchni możemy natknąć się na najróżniejsze koncepcie aranżacyjne, które pomogą nam w opracowaniu własnej koncepcji wystroju kuchni. Dziś mam dla was kilka projektów, które być może podpowiedzą wam jak urządzić własną kuchnię.

Jak urządzić kuchnię

Pierwsza koncepcja oparta na kontraście kolorów – zieleni i fioletu – to nowoczesna kuchnia dla energicznych osób. Jest funkcjonalna, a przy tym urządzona zgodnie z najnowszymi trendami. Nadaje się zarówno do szybkiego gotowania w biegu, jak i przyrządzania bardziej obfitych posiłków.

Jak urządzić kuchnię

Drugi projekt to również kontrasty, tym razem z wykorzystaniem granatu, jednak w zupełnie innym klimacie. Nowoczesny trend przełamany został intrygującą grafiką rodem z innej epoki.

Jak urządzić kuchnię

Kolejna propozycja to mieszkanka stylów. Z jednej strony mamy ciepłe drewno i beżowe kolory, z drugiej białe i zimne wykończenia. Wystrój urozmaica grafika na płytkach kuchennych.

Jak urządzić kuchnię

Ostatni projekt to z kolei kuchnia nowoczesna z mocnymi akcentami kolorystycznymi. Brąz i biel w połączeniu ze szkłem w odcieniach pomarańczy tworzą niezwykle ciepłe wnętrze.

źródło : gotowyprojekt.com

zobacz również:
Aranżacja małej kuchni